AXIAL FLOW řada 250

Mlátičky CASE IH AXIAL-FLOW® řady 250 jsou vysoce výkonné, speciálně v evropských podmínkách. Jsou konstruovány tak, aby si hravě poradily s vysoce výnosnými plodinami. Mlátičky CASE IH AXIAL-FLOW® udávají směr, kterým se sklizňová technika má ubírat.

Vyšší výkon a inovativní technologie AXIAL-FLOW® poskytují řešení pro současné, ale i budoucí výzvy. Zvýšení výkonu u všech modelů řady 250 splňuje požadavky velkých a moderních farem: včasná sklizeň, maximální šetrnost k zrnu, nízké provozní náklady, zvýšená kapacita a schopnost perfektní práce za jakýchkoli podmínek.

Hlavní novinkou u nových modelů AXIAL-FLOW® 7250, 8250 a 9250 je automatizační systém výmlatu nazvaný AFS Harvest Command™. Tato kompletně nová technologie využívá senzorů sledujících práci stroje. V závislosti na podmínkách a typu sklizené plodiny lze mlátičku přizpůsobit až sedmi přednastaveným parametrům. Systém se ovládá jednoduše z kabiny přes monitor AFS Pro 700. Obsluha pouze zvolí typ sklizené plodiny a podmínky a mlátička se pak jednoduše nastaví tak, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Automatizační systém AFS Harvest Command™ využívá několik kamer, které pomáhají sledovat kvalitu zrna pomocí UV záření a infračerveného světla. Paprsky světla dokáží identifikovat množství úlomků a nečistot ve sklizeném zrnu.

JEDEN SYSTÉM, ČTYŘI STRATEGIE SKLIZNĚ
Vyberte si strategii, která přesně odpovídá vašim potřebám, podmínkám sklizně a sklizené plodině.

 • čistota zrna – sklízecí mlátička pracuje v módu nastavení s perfektním čištěním zrna
 • výkon – sklízecí mlátička pracuje s maximálním hodinovým výkonem, nesmí však překročit povolené limity pro nečistoty a poškození zrna
 • maximální průchodnost – sklízecí mlátička pracuje v módu maximální průchodnosti, vhodné například při blížícím se dešti
 • stálá průchodnost – sklízecí mlátička pracuje s konstantním hodinovým průtokem materiálu, vhodné například pro návaznost na logistiku odvozu zrna

ZDOKONALENÁ TECHNOLOGIE ROTORU

Kvalitní výmlat bez ohledu na plodinu.

SRDCEM KAŽDÉ SKLÍZECÍ MLÁTIČKY CASE IH AXIAL-FLOW® 250 JE NEJNOVĚJŠÍ ROTOR SMALL TUBE, KTERÝ BYL SPECIÁLNĚ VYVINUT PRO EVROPSKÉ PODMÍNKY. Tento rotor byl zkonstruován pro splnění měnících se podmínek během sklizně. Konstrukce rotoru byla nastavena tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších parametrů při práci sklízecí mlátičky. Rotor byl testován a upraven do evropských podmínek tak, aby bylo docíleno dokonalého výsledku – vysoké průchodnosti, nejlepší kvality zrna a slámy s minimálními ztrátami.

VÝHODY

 • šetrný výmlat chrání zrno před poškozením = potenciál obrovských úspor.
 • jeden rotor pro výmlat a separaci – méně pohybujících se částí, o které se musíte starat.
 • špičková kvalita zrna a slámy – pokud ji umístíte do řádků a rozhodnete se ji slisovat.
 • zabubnovaný kombajn? Zmáčknutím jednoho tlačítka se rotor odblokuje.

PRO TY, CO CHTĚJÍ VÍC AXIAL-FLOW - PDF Stažení zdarma

 

NEJLEPŠÍ KVALITA ZRNA

Nejlepší čistící systém na trhu, nyní s unikátním systémem AFS Harvest Command.

Čistící systém používá unikátní a dlouhými léty ověřený diametrální ventilátor vyvinutý společností CASE IH. Ventilátor pojmenovaný Cross-Flow dodává velký a hlavně rovnoměrný proud vzduchu do sítové skříně. Všechna síta mohou být ve verzi AFS Harvest Command™ elektronicky stavitelná.

 

S volitelným automatizačním systémem AFS Harvest Command™ mlátička automaticky nastaví nastavení sít v závislosti na různých parametrech. Tím je zajištěna bezkonkurenční čistící účinnost s vysokým výkonem a zanedbatelnou ztrátou zrna.

VÝHODY

 • velká čistící plocha zaručuje rovnoměrné rozprostření zrna na sítech.
 • systém umožňuje pracovat do sklonu svahu 12 %.
 • svahové vyrovnávání dostupné i pro verzi na pásech.
 • systém AFS Harvest Command™ automaticky nastavuje čistící systém.

 

KOMFORTNÍ MÍSTO PRO PRÁCI

Kabina je místem, kde strávíte celý den.

Sklidit úrodu znamená získat odměnu za veškerou práci a výrobní prostředky investované během celé sezóny. Naši inženýři projektují kabiny sklízecích mlátiček CASE IH tak, aby obsluha získala maximální pohodlí a dokázala všechnu svoji energii věnovat sklizni.


LUXUSNÍ MÍSTO PRO PRÁCI

Luxusní provedení kabiny zahrnuje pohodlné sedadlo řidiče, sedadlo spolujezdce, nastavitelný sloupek řízení, panel ovladačů na pravé straně, multifunkční páku Multicontroller, velké otevíratelné okno do zásobníku, sluneční clony, kožený volant, velký chladící prostor, úložné prostory a další přídavné doplňky.

VÝHODY

 • Elektricky nastavitelná a vyhřívaná zrcátka
 • Kožený volant
 • 3 odkládací místa (2 s krytem) za sedadlem obsluhy
 • 2 úložné police
 • Odnímatelný chladící prostor pod sedadlem spolujezdce
 • Polstrovaná opěrka levých dveří
 • Sluneční clony na oknech

PŘEHLED MODELŮ

Model 7250 8250 9250
Motor 6 válcový, 11,1 l 6 válcový, 12,9 l 6 válcový, 15,9 l
Maximální výkon (koní) 498 571 634
Objem palivové a AdBlue nádrže 1 125/166 1 125/166 1 200/166
Převodovka hydrostatická, 2 rozsahy hydrostatická, 2 rozsahy hydrostatická, 2 rozsahy

 

 

Soubory ke stažení:

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

24. 6. 2024

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

Magnum AFS Connect je díky svým parametrům a námi garantovaným službám sázka na jistotu. Rozhodni se nyní a získej řadu výhod!

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.