CVT ecotech (130 - 230 koní)


STEYR

Každý traktor z řady CVT ecotech je doslova mistrovské dílo špičkové techniky. Od komfortní výbavy luxusní kabiny přes vysoký výkon všech klíčových komponentů. Každý z detailů byl implementován s použitím optimálního technického řešení na základě více než 50-ti letých zkušeností s výrobou traktorů.
Moderní motor, účinná plynulá převodovka a unikátní systém řízení jízdy S-Tronic jsou klíčové prvky traktorů Steyr CVT.

6130 - 6160 CVT ecotech

Modely 6130 do 6160 vynikají obratností a vysokým výkonem od 130 do 160 koní s maximálním výkonem s navýšením 205 koní. Traktory Steyr CVT ET plynule zrychlí vaše podnikání a nabídne Vám dříve nepoznané úspory.

Usedněte do jejich komfortní kabiny a nechte se unášet pohodlným a intuitivním ovládáním. Stiskněte pojezdový pedál nebo zapněte tempomat. To jediné musíte udělat. A přesto máte jistotu, že Váš traktor CVT pracuje s tou nejvyšší úsporností.

6170 - 6230 CVT ecotech

CVT TECHNOLOGIE

Traktory CVT jsou poháněny motory s objemem 6,728 l vybavených přeplňováním a mazichladičem stlačeného vzduchu s nízkou spotřebou a emisemi. Všechny modely jsou vybaveny jedinečnou
hydro-mechanickou převodovkou s plynulou změnou převodového poměru a aktivním systémem řízení S-Tronic. Standardní výbavou je čtyř rychlostní zadní vývodový hřídel. Volitelnou výbavou je přední PTO. Hydraulický systém nabízí vysokou kapacitu tříbodového závěsu s automatickým tlumením kmitů neseného nářadí při vysokých rychlostech.
Samozřejmostí je automatika spínání 4WD a uzávěrek. Navíc máte k dispozici i přední odpruženou nápravu s možností vybavy diskovými brzdami pro zvýšení bezpečnosti při tažení těžkých nákladů po silnici.

CVT komfort.

Pozornost věnovaná detailům je u řady CVT patrná na první pohled, zejména uvnitř odpružené komfortní kabiny STEYR. Navzdory skvělé viditelnosti všemi směry je zde několik detailů, které upoutají Vaši pozornost. Najdete zde hi-tech přístrojovou desku, výkonnostní monitor, centrální ovladač osvětlení, joystick pro teleskopická zpětná zrcátka. K pohodě přispěje klimatizace, schránka na nápoje, plně seřiditelné luxusní sedadlo a nastavitelný sloupek řízení.

CVT ovládání.

Veškeré ovladače jsou logicky a ergonomicky integrovány do pravé loketní opěrky Multicontroller a ovládacího panelu. Kompletní kontrolu nad důležitými funkcemi řidiči poskytují souvraťový management Easy Tronic, Motor Management, časování vnějších okruhů, automatika 4WD a uzávěrek.

 

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.