Den otevřených dveří STEYR v St. Valentinu 21. - 23. 6. 2022

Srdečně bychom vás chtěli pozvat na Dny otevřených dveří u příležitosti oslav 75 let značky STEYR, který se bude konat v St. Valentinu v Rakousku.

Uplynulo již tři čtvrtě století od 29. září 1947, kdy byl vyroben první legendární model STEYR 180. Jsme hrdí na úspěšnou historii značky STEYR, a proto bychom ji chtěli společně s vámi oslavit. V rámci oslav nahlédnete do zákulisí výrobního závodu, historie značky, ale také do její budoucnosti. Těšit se můžete na všechny modelové řady, včetně speciálního řešení, na historické modely nebo nejnovější koncept hybridního traktoru a virtuální realitu. Občerstvení a bohatý program pro dospělé i děti zajištěn.

Prosíme o registraci na www.steyr.cz

Soubory ke stažení:

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU! Polní představení vicefázové sklizně s MacDon Windrower

22. 7. 2022

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU! Polní představení vicefázové sklizně s MacDon Windrower

Srdečně bychom vás chtěli pozvat na první polní předvedení stroje MacDon Windrower na Moravě, které se z důvodu nepříznivého vývoje počasí uskuteční v úterý 2.8.2022 (půvoní termín úterý 26. 7. 2022) na pozemcích zemědělského podniku Vsacko Hovězí nedaleko Vsetína.

 

 

Magnum AFS Connect je sázka na na jistotu

21. 4. 2022

Magnum AFS Connect je sázka na na jistotu

Rozhodněte se včas a získejte tovární záruku na 5 let/5 000 hodin, atraktivní cenu, garanci záložního traktoru, předsezónní prohlídky zdarma, telematiku AFS Connect

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.