Amazone

Německý výrobce Amazone nabízí širkou škálu rozmetadel.

 Amazone ZA-TS

Rozmetadlo pro velké výměry ZA-TS určené pro pracovní záběry od 18 do 54 m disponuje přesným rozmetacím systémem s integrovaným zařízením na hraniční rozmetání AutoTS. Díky funkci hraničního rozmetání AutoTS lze spolehlivě vytvářet rozmetací obrazy s příkrou hranou dopadu rozmetaného hnojiva a tím vytvářet optimální podmínky pro růst kultur až téměř na hranici pole.

Prospekty ke stažení

Rozmetadla minerálních hnojiv Amazone ZA-M / ZA-M Profis / ZA-M Ultra

Amazone ZA-M / ZA-M Profis / ZA-M Ultra

Profesionální dvoukotoučové rozmetadlo ZA-M pro větší zemědělské podniky a podnikatele ve službách využívané pro pracovní záběry až do 36 m. Pomalu se otáčející vysokovýkonný čechrač a nízké otáčky kotoučů zajišťují velmi rovnoměrný a šetrný rozhoz hnojiva. Rozmetadlo ZA-M Profis je osazeno váhou pro profesionály, užitečná nosnost až 3100 kg a pracovní záběr 36 m. Přesnost a bezpečnost díky snadnému nastavení rozmetaného množství a pracovnímu záběru bez zkoušky rozmetaného množství hnojiva. Vysoce výkonné rozmetadlo ZA-M Ultra vyšší třídy dosahuje  pracovní šířky až 52 m.

Prospekty ke stažení

Rozmetadla minerálních hnojiv Amazone ZA-X Perfekt

Amazone ZA-X Perfekt

Dvoukotoučové rozmetadlo pro menší a středně velké zemědělské podniky pracuje jak na poli, tak např. horských loukách. ZA-X Perfect lze snadno seřizovat a umožňuje přesné rozmetání všech běžně dodávaných druhů hnojiv až do pracovního záběru 18 m a močoviny do pracovního záběru 15 m.

Prospekty ke stažení

Rozmetadla minerálních hnojiv Amazone ZG-B

Amazone ZG-B

Rozmetadlo pro velké výměry ZG-B určené pro velké zemědělské podniky a podnikatele ve službách disponuje velkým zásobníkem a robustním podvozkem dimenzovaným pro rychlost do 50 km/h. Dno s pryžovým dopravníkem při provádění údržby jde ze základního rámu velmi snadno vytáhnout. Dodáváme včetně automatického ovládání dopravníku za účelem jeho konstantní rychlosti a včetně středového vedení dopravníku.

Rozmetadlo minerálních hnojiv ZG-TS

Amazone ZG-TS

Rozmetadlo ZG-TS je výkonným rozmetadlem pro velké výměry určené pro rychlé a přesné rozmetání minerálního hnojiva. Přesvědčí Vás svojí mimořádnou přesností a vysokým výkonem díky rozmetacímu ústrojí TS a lze jej komfortně ovládat přes terminály ISOBUS, jako jsou AMATRON 3, CCI 100 a AMAPAD, a nabízíme jej se zásobníky o objemu 5500 nebo 8200 l.

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.