MAGNUM CVX Efficient Power (235 - 419 koní)

Nová modelová řada MAGNUM CVX Efficient Power přináší zcela nový design, vyšší výkon, produktivitu a úroveň komfortu díky nové revoluční plynulé převodovce. Přitom si zachovává svoje tradiční prvky a fakt, že se jedná o jeden z nejlepších klasických, těžkých traktorů s tradicí už 25 let.

 

MOTOR

Magnum CVX pohání osvědčený šestiválcový motor z produkce FPT o objemu 8,7 litru s technologii Efficient Power. MAGNUM CVX bude možnost objednat v šesti modelových variantách o výkonech 235, 260, 290, 315, 340 a nově nejsilnější nabízený model s jmenovitým výkonem 370 koní a s maximálním výkonem 419 koní. Poslední zmíněný model nově dostává variabilní turbodmychadlo pro vysoký výkon.  Na přání lze vybavit všechny modely motorovou brzdou pro dopravu s těžkými přívěsy.

 


PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ CVX

Plynulé převodové ústrojí CVX nabízí akceleraci z 0 na 40 km/h bez změny převodového stupně. Převodové ústrojí se v zásadě skládá z mechanické větve, kterou tvoří čtyři stupně, které jsou řazeny pomocí lamelových spojek. Další části je hydrostatická větev, která zajišťuje plynulost převodovky. Poslední hlavní a nejdůležitější částí je sumarizační planetový převod, který slučuje tok točivého momentu, který dále pak pokračuje na výstup z převodového ústrojí. Traktory MAGNUM CVX jsou také vybaveny ACTIVE STOP systémem pro bezpečné stání a rozjezd ve stoupání bez sešlápnutí brzdového pedálu a ohledu na to, zda je traktor prázdný nebo naložený. Pro dokonalý uživatelský komfort a vysokou produktivitu pracuje systém řízení motoru a převodovky APM zcela automaticky. Obsluha může pomocí systému dvojitého ručního plynu ECODRIVE™ omezovat maximální i minimální otáčky motoru. MAGNUM CVX dosahují otáčky motoru pouze 1350 ot./min při rychlosti 40 km/h. 


KABINA

Profesionální traktor pro opravdovou práci, ve kterém řidič stráví spoustu hodin, si musí svoji posádku hýčkat. Kabina SurveyorTM nových Magnumů, která je největší ve své kategorii, to bez pochyby umí. Pro zvýšení komfortu inženýři CASE IH navrhli nový systém odpružení kabiny. Veškeré ovládání se děje přes novou loketní opěrku s Multicontrollerem, panel ICP, s dvojitým ručním plynem EcodriveTM  a barevný dotykový monitor AFS 700. Sedadlo s aktivním tlumením kmitů Positive Response poskytuje řidiči odpovídající pohodlí při řízení. Standardně je kabina v provedení Deluxe, na přání v provedení LUXURY s exkluzivním sedadlem potaženém červenou kůží CASE RED a koženým paketem. Z takto vybavené kabiny jde práce přímo od ruky. Zvlášť, když řízení za V ás přebere automatické navádění AccuGuideTM.

 


LEGENDA JMÉNEM MAGNUM
Řada MAGNUM byla zemědělské veřejnosti poprvé představena v roce 1987, což dnes představuje historii už 25 let. Nikdo jiný na světě se nemůže pochlubit takto úspěšnou řadou traktorů! Celosvětově jí bylo vyrobeno více než 150 000 kusů. MAGNUM je pojmem také pro české zemědělce. V České republice se prodalo již více než 750 Magnumů.

 


PRODUKTOVÉ VIDEO MAGNUM CVX

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.