MAGNUM CVX Efficient Power (235 - 419 koní)

Nová modelová řada MAGNUM CVX Efficient Power přináší zcela nový design, vyšší výkon, produktivitu a úroveň komfortu díky nové revoluční plynulé převodovce. Přitom si zachovává svoje tradiční prvky a fakt, že se jedná o jeden z nejlepších klasických, těžkých traktorů s tradicí už 25 let.

 

MOTOR

Magnum CVX pohání osvědčený šestiválcový motor z produkce FPT o objemu 8,7 litru s technologii Efficient Power. MAGNUM CVX bude možnost objednat v šesti modelových variantách o výkonech 235, 260, 290, 315, 340 a nově nejsilnější nabízený model s jmenovitým výkonem 370 koní a s maximálním výkonem 419 koní. Poslední zmíněný model nově dostává variabilní turbodmychadlo pro vysoký výkon.  Na přání lze vybavit všechny modely motorovou brzdou pro dopravu s těžkými přívěsy.

 


PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ CVX

Plynulé převodové ústrojí CVX nabízí akceleraci z 0 na 40 km/h bez změny převodového stupně. Převodové ústrojí se v zásadě skládá z mechanické větve, kterou tvoří čtyři stupně, které jsou řazeny pomocí lamelových spojek. Další části je hydrostatická větev, která zajišťuje plynulost převodovky. Poslední hlavní a nejdůležitější částí je sumarizační planetový převod, který slučuje tok točivého momentu, který dále pak pokračuje na výstup z převodového ústrojí. Traktory MAGNUM CVX jsou také vybaveny ACTIVE STOP systémem pro bezpečné stání a rozjezd ve stoupání bez sešlápnutí brzdového pedálu a ohledu na to, zda je traktor prázdný nebo naložený. Pro dokonalý uživatelský komfort a vysokou produktivitu pracuje systém řízení motoru a převodovky APM zcela automaticky. Obsluha může pomocí systému dvojitého ručního plynu ECODRIVE™ omezovat maximální i minimální otáčky motoru. MAGNUM CVX dosahují otáčky motoru pouze 1350 ot./min při rychlosti 40 km/h. 


KABINA

Profesionální traktor pro opravdovou práci, ve kterém řidič stráví spoustu hodin, si musí svoji posádku hýčkat. Kabina SurveyorTM nových Magnumů, která je největší ve své kategorii, to bez pochyby umí. Pro zvýšení komfortu inženýři CASE IH navrhli nový systém odpružení kabiny. Veškeré ovládání se děje přes novou loketní opěrku s Multicontrollerem, panel ICP, s dvojitým ručním plynem EcodriveTM  a barevný dotykový monitor AFS 700. Sedadlo s aktivním tlumením kmitů Positive Response poskytuje řidiči odpovídající pohodlí při řízení. Standardně je kabina v provedení Deluxe, na přání v provedení LUXURY s exkluzivním sedadlem potaženém červenou kůží CASE RED a koženým paketem. Z takto vybavené kabiny jde práce přímo od ruky. Zvlášť, když řízení za V ás přebere automatické navádění AccuGuideTM.

 


LEGENDA JMÉNEM MAGNUM
Řada MAGNUM byla zemědělské veřejnosti poprvé představena v roce 1987, což dnes představuje historii už 25 let. Nikdo jiný na světě se nemůže pochlubit takto úspěšnou řadou traktorů! Celosvětově jí bylo vyrobeno více než 150 000 kusů. MAGNUM je pojmem také pro české zemědělce. V České republice se prodalo již více než 750 Magnumů.

 


PRODUKTOVÉ VIDEO MAGNUM CVX

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

TECHAGRO 2018

17. 4. 2018

TECHAGRO 2018

HLAVNÍ CENA „GRAND PRIX TECHAGRO 2018“ PRO QUADTRAC CVX


Při příležitosti veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA vyhlásila společnost Veletrhy Brno, a.s. tradiční soutěž GRAND PRIX o nejlepší exponáty vystavené na veletrhu, které svými parametry určují trend v daném oboru. Hodnocení provádí odborná hodnotitelská komise složená z exportů v daném oboru. V letošním ročníku bojovalo o toto ocenění celkem 91 přihlášených exponátů, osmnáctičlenná porota poté vybrala 17 nejlepších. Vyhlášení výsledků proběhlo na slavnostním večeru za přítomnosti zástupců jednotlivých firem. Předávání cen obstaral Jiří Mílek, ministr zemědělství České republiky, a Jiří Kuliš, generální ředitel a předseda představenstva Veletrhy Brno, a.s.
Důvod, proč se odborná porota rozhodla ocenit tento exponát je následující: „CASE IH QUADTRAC CVX vychází z úspěšného konceptu čtyř pásového podvozku QUADTRAC, který je navíc vybaven převodovým ústrojím CVT (Continual Variable Transmission) s plynulou změnou převodového poměru. Osvědčená koncepce čtyř na sobě nezávislých pásových jednotek společně s kloubovým systém zaručuje neustálý kontakt pásů s půdou pro zajištění optimální tahové síly a snižuje nežádoucí zhutnění půdy. Převodové ústrojí je navrženo tak, aby při rychlosti do 10 km/h byl přenos výkonu na pásové jednotky pouze mechanicky, co zaručuje vysokou tahovou účinnost. Traktor je vybaven systémem řízení produktivity APM (Automatic Productivity Management), který dokáže optimálně sladit otáčky motoru a převodový poměr pro dosažení nejnižší spotřeby paliva.“
Tyto prestižní ocenění jsou výsledkem několikaletého snažení a vývoje, na kterém značka CASE IH za dobu své 175leté existence neustále pracuje a přesně vystihují motto značky CASE IH: „Pro Ty, co chtějí víc.“