TELESKOPICKÉ MANIPULÁTORY

TELESKOPICKÉ MANIPULÁTORY FARMLIFT 525 - 935

TELESKOPICKÉ MANIPULÁTORY FARMLIFT 525 - 935

Šest modelů Farmlift v různých konfiguracích do každého zemědělského provozu – kompaktní modely s délkou výložníku 5 metrů až po maximální délku výložníku 9 metrů. Od jednoduchého modelu až po nejvyšší možné specifikace pro nejtěžší práce. Ať už si vyberete jakýkoliv Farmlift, vždy se můžete spolehnout na vynikající výkon, perfektní ergonomii, moderní styl a robustní stroj, který od CASE IH očekáváte.

Teleskopické manipulátory - ŘADA TX

Teleskopické manipulátory - ŘADA TX

Značka CASE dodává na evropský trh 5 modelů teleskopických manipulátorů. Základními parametry těchto strojů jsou maximální dosah v rozmezí 12,3 až 16,5 m s nosností až 4.500 kg. Základní a nejžádanější model pro český trh je model bez stabilizátorů TX130-40, který částečně supluje jistou variantu kolového nakladače. Vynikající manévrovací schopnosti s možností řízení obou náprav, podélného náklonu a rychlé výměny různého přídavného zařízení ze stroje dělá univerzální nosič. Všechny modely jsou vybaveny TIER 3 motory a Powershift převodovkou.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

PF 2018

24. 12. 2017

PF 2018

Vážení obchodní partneři,

děkujeme Vám za Vaší důvěru v roce 2018 a těšíme se na spolupráci v roce 2018.

Váš team Navos farm technic s.r.o.

Quadtrac na Primě

28. 11. 2017

Quadtrac na Primě