Vertikální

 

Plainsman

Plainsman

Plainsman je plošný mulčovač s vertikální osou rotace střední robustnosti určený zejména pro mulčování trav a nedopasků. Pracovní část stroje je rozdělena do tří sekcí s rotorem na každé z nich. Stavitelná výška strniště, individuální skládání křídel, přední a zadní řetězové clony. Prodloužená záruka na převodovky samozřejmostí. Pracovní záběr: 4,6 m v taženém provedení.

 

 
 

Commander

Commander

Commander je plošný mulčovač s vertikální osou rotace a velmi robustní konstrukcí. Tento stroj je určen pro mulčování trav, nedopasků, rostlinných zbytků řepky, slunečnice či kukuřice. Commander zvládne i mladé náletové dřeviny. Mulčovače řady Commander  se dodávají v pracovním záběru  4,60 a 6,00 m v taženém provedení. Jedná se o výkonné, velice pevné a robustní stroje, kde je pracovní část rozdělena do tří sekcí s rotorem na každé z nich. Stavitelná výška strniště, individuální hydraulické skládání křídel, ochranné řetězové clony.

 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.