O TRAKTORECH CASE IH

CASE I

Značka CASE IH se zabývá potřebami zemědělců již od roku 1842. Od té doby vyvíjí techniku, která dokonale splňuje požadavky jejich zákazníků. Díky svému dlouholetému vývoji dokáže CASE IH nabídnout to pravé řešení pro Vaši farmu.

 

 

Pod značkou CASE IH nabízí ucelenou řadu traktorů od malých kompaktních traktorů s výkonem od 60 k až po těžké polní tahače STEIGER s maximálním výkonem 670 koní. Z našeho sortimentu si vyberete ten pro pravý traktor pro Vás, ať už jednoduchý stroj s mechanickým ovládáním, až po moderní traktory s plynulou převodovkou a vysoce komfortním ovládáním Multicontoller.Traktory CASE IH patří ve všech segmentech z technického hlediska k absolutní špičce a provozně jsou velice spolehlivé a vynikají nízkou spotřebou paliva.  


PŘIPRAVENI NA USPOKOJENÍ SVĚTOVÝCH POŽADAVKŮ

Více potravin…více obilí…přísnější emisní normy: CASE IH pracuje s Vámi, aby tyto požadavky uspokojil, protože dostat se na nejvyšší výnosy není o štěstí, ale o směru farmaření, jakým chcete jít.
CASE IH Vám nejen dodává širokou řadu vybavení na Vaši farmu, ale také přináší tým vyškolených´pracovníků, kteří Vám pomohou vybrat si ten správný stroj pro Vaše podnikání. Spolu se strojem
Vám poskytneme fi nancování, pojištění, odpovídající servisní zázemí a včasnou dodávku náhradních dílů, tak abychom maximalizovali Vaši produktivitu a ochránili Vaše zisky. Zemědělství je obor, který
se neustále vyvíjí. Žádejte více o toho, který Vám může splnit Vaše představy. Žádejte více od CASE IH.


 

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.