Amazone

Více se o postřikovací technice Amazone dozvíte zde.

Nesené postřikovače Amazone UF a čelní nádrž FT

Veškeré nesené postřikovače UF s objemem až 1800 l mají lehký, stabilní rám a úzkou nádrž s vhodně umístěným těžištěm. Moderní polyetylenové zásobníky oblého tvaru přispívají k dokonalému míchání a čištění. Zbytkové množství je minimální. Zejména na menších plochách se přední zásobník ukazuje jako vhodná alternativa k neseným postřikovačům. Díky většímu objemu nádrže dosahuje systém s předním zásobníkem FT 1001 stejného plošného výkonu jako tažený postřikovač nebo samojízdný stroj.

Tažené postřikovače Amazone UG

Tažené postřikovače Amazone UG

Široký rám z profilové oceli, kompaktní nádrž a robustní postřikovací ramena v profilové konstrukci zajišťují optimální stabilitu systému. Proto je postřikovač UG zároveň velmi robustní a lehký. Veškeré hadice jsou bezpečně uloženy v rámu a v jeho profilech.

Tažené postřikovače Amazone UX

Tažené postřikovače Amazone UX

Postřikovač UX s maximální kapacitou nádrže 11200 l a s pracovním záběrem až 40 m má nízko uložené těžiště a kompaktní rozměry. Postřikovač je obratný, snadno se s ním manipuluje a díky optimálnímu tlumení ramen je uzpůsoben pro maximální rychlost při postřiku a při transportu.

Prospekty ke stažení

Samojízdné postřikovače Amazone Pantera

Samojízdné postřikovače Amazone Pantera

Nejmodernější technologie a inteligentní systémy řízení se snoubí v tomto samojízdném postřikovači. Pantera je vybavena moderním systémem „SpeedSpraying" umožňujícím rychlost aplikace postřiků až do 20 km/h“, a proto pracuje svižně na poli. Na silnici pak může uhánět maximální rychlostí až 50 km/h

Inteligentní systém řízení trysek AmaSpot

Inteligentní systém řízení trysek AmaSpot

AMASPOT je inteligentní systém senzorů, který řídí vypínání trysek postřikovače pro snížení dávky herbicidu aplikovaného na plevel na základě snímání zeleného barviva v porostu.

Videa

Spínání jednotlivých trysek AmaSelect a AmaSwitch

Spínání jednotlivých trysek AmaSelect a AmaSwitch

Až o 85 % menší přesah než u konvenčního spínání sekcí

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.