Diskové kypřiče

Společnost OPaLL-Agri, s.r.o. byla založena v roce 1995 původně jako zámečnická dílna s necelou desítkou zaměstnanců v Dolních Životicích. V roce 1996 se činnost společnosti rozšířila o výrobu vlastních produktů, a to opotřebitelných náhradních dílů. Výrobní haly tak byly postupně vybaveny technologiemi na tvarování a zušlechťování oceli, což pro společnost znamenalo velký krok kupředu.
 

Dnes má společnost také pobočky v Golčově Jeníkově a v Jindřichově Hradci. Řadí se mezi největší tuzemské výrobce zemědělských strojů a k jednomu z největších výrobců opotřebitelných náhradních dílů v Evropě.

Diskový kypřič PEGAS II

Diskový kypřič PEGAS II

Diskové kypřiče  PEGAS II jsou univerzálním nářadím pro posklizňovou úpravu půdy podmítkou, uplatnění naleznou také v  předseťové přípravě. Díky pracovním záběrům od 3 metrů jsou určeny pro traktory již od 100 koní. Záběry 8 a 10 m nalezneme v kombinaci NEPTUN-PEGAS II.

Diskový kypřič PEGAS II SM

Diskový kypřič PEGAS II SM

Diskový kypřič PEGAS II SM je univerzálním nářadím pro posklizňovou úpravu půdy podmítkou, uplatnění nalezne také v předseťové přípravě.

Díky pracovním záběrům od 4 metrů jsou kypřiče určeny pro traktory již od 150 koňských sil. 

Diskové kypřiče NEPTUN-PEGAS II

Diskové kypřiče NEPTUN-PEGAS II

Diskové kypřiče NEPTUN-PEGAS II jsou univerzálním nářadím pro posklizňovou úpravu půdy podmítkou, uplatnění naleznou také v předseťové přípravě.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Přesné řízení finančně dostupné pro každého

28. 8. 2021

Přesné řízení finančně dostupné pro každého

Využijte zaváděcí slevu 10% při objednání do 30.9.2021.

Neuvěřitelná cena 149.900 Kč bez DPH za asistenční systém řízení včetně RTK signálu!

 

Pícninářský den 15. 6. - 16. 6. 2021 v podhůří Beskyd

6. 6. 2021

Pícninářský den 15. 6. - 16. 6. 2021 v podhůří Beskyd

Dne 15. 6. a 16. 6. 2021 se uskuteční pícninářský den. Tešit se můžete na traktory STEYR, techniku SIP, TEHNOS a Case IH. Začínáme v úterý 16:30 hod. a ve středu v 9:00, a že se máte na co těšit!