Cisterny

PICHON vyrábí  cisterny TCI (cisterny s integrovaným rámem) vice jak 40 let. Toto jedinečné technické řešení zajištuje velkou stabilitu všech cisteren PICHON. Nádrž není spojena s nezávislý m rámem, nýbrž je navařena přímo do integrovaného rámu, tím je zajištěno nejnižší těžiště strojů na trhu.  

Výrobky mají 100 % původ ve Francii, jsou v nich adaptovány excelentní průmyslové technologie na oblast zemědělství. PICHON vyrábí dle vysokých standardů kvality a garantuje bezkonkurenční kvalitu a kontrolu všech jednotlivých kroků v rámci produkce, a to od konstrukce  až po výrobu  a uvedení do provozu.

Jednonápravové kejdové cisterny

Objemový rozsah našich jednonápravových cisteren se pohybuje od 2600 do 11350 litrů. Tato řada je navržena pro uživatele, kteří nepožadují cisterny s velkým objemem nádrží.

 

Dvounápravové kejdové cisterny

Dvounápravové cisterny, které jsou k dispozici v objemech 7150 a 22700 litrů, jsou určeny pro různé skupiny zákazníků se zemědělské a průmyslové oblasti včetně segmentu komunálních služeb.

 

Třínápravové cisterny

Objemová kapacita u třínápravových cisteren se pohybuje v rozsahu od 18500 do 30000 litrů. Tyto cisterny jsou určeny pro různé skupiny zákazníků se zemědělské a průmyslové oblasti včetně segmentu komunálních služeb

 

Základní varianty

Společnost PICHON navrhuje výběr zařízení a příslušenství pro svůj kompletní sortiment cisteren tak, aby uspokojila potřeby a požadavky každého jednotlivého uživatele.

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

PF 2018

24. 12. 2017

PF 2018

Vážení obchodní partneři,

děkujeme Vám za Vaší důvěru v roce 2018 a těšíme se na spolupráci v roce 2018.

Váš team Navos farm technic s.r.o.

Quadtrac na Primě

28. 11. 2017

Quadtrac na Primě