Předáním stroje to nekončí, ale naopak začíná

Jako novinku na trhu zavádíme pro naše zákazníky novou službu: Optimalizace provozu traktorových souprav ke každému nově zakoupenému stroji ZDARMA!*

 

 

 

 

Společnost Navos Farm Technic, s.r.o. nabízí svým zákazníkům širokou paletu služeb. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, dodávka originální náhradních dílů, školení obsluh, pořádání odborných seminářů, výukových kempů, polních dnů a mnoho dalších aktivit.

Jako novinku na trhu zavádíme pro naše zákazníky novou službu:

Optimalizace provozu traktorových souprav

ke každému nově zakoupenému stroji ZDARMA!*

 

*Akce platí od 1.3.2021 na kolové traktory značky Case IH modelové řady Luxxum, Vestrum, Maxxum, Puma, Optum, Magnum a Steyr modelové řady Multi, Expert, Profi, Impuls, Absolut a Terrus

Co si pod pojmem „optimalizace provozu traktorové soupravy“ mohu představit?

Jedná se o balíček služeb obsahující měření výkonu a kroutícího momentu na motorové brzdě, stanovení zatížení náprav traktoru a konfigurace závaží pro polní tahové práce a dopravu, optimalizaci tlaku v pneumatikách a zaškolení obsluhy, jak s těmito daty pracovat, tak aby traktorová souprava dosahovala vždy maximální výkonnosti, a co nejnižší spotřeby.

Na koho se s žádostí o tuto službu mohu obrátit?

Tento balíček služeb je zahrnut do předprodejní prohlídky stroje, která se u nás provádí předtím, než nový stroj odchází k novému majiteli. S výsledky měření bude obsluha seznámena při předání stroje.

Lze tuto službu využít i na starší stroje a stroje jiných výrobců?

Pokud si zákazník bude přát využít tuto službu na starší stroje, umíme mu i v tomto případě vyjít vstříc. Podmínkou je dovést traktor na naše středisko v Kralicích na Hané. Pokud bude zákazník z větší dáli, můžeme k němu přijet až na dvůr. Podmínkou je mít k dispozici váhu, přívod elektrické energie 380 V a participovat se na nákladech spojených s dopravou. Cena této služby za jeden traktor zakoupený v minulosti od společnosti Navos Farm Technic je 1.999 Kč bez DPH. Tuto službu mohou využít i majitelé jiných značek. Pro ně je stanovena cena 4.999 Kč bez DPH.

Co je cílem toho projektu?

Předejít nešvárům, které vidíme každodenně na polích a silnicích kolem nás, kdy obsluhy strojů pověsí na traktor vyloženě co je napadne. Neuvědomují si přitom, že klasický traktor je konstruován tak, aby hlavní tahový výkon na podložku přenášela zadní náprava, a NE přední! Je třeba si uvědomit, že přední kola jsou mnohem užší a menší než-li na zadní nápravě. Přední náprava má slabší náhonové hřídele, poloosy, reduktory, a navíc má přední náprava vůči zadní přeběh! Není se pak čemu divit, že zákazníci mají na svých traktorech nerovnoměrně opotřebené pneumatiky, vysypané diferenciály předních náprav, reduktory apod.. To vše je způsobeno nevhodnou volbou závaží a rozložení hmotnosti, která by měla být optimálně v poměru 35¸45/65¸55 (přední/zadní náprava), ale určitě NE 50/50, 55/45 a více.

 

Cílem je také naučit zákazníky pracovat s tlakem v pneumatikách a s otáčkovou charakteristikou motoru, tak aby docílili co nejvyšší efektivity provozu traktorové soupravy, zvýšili výkonnost a snížili spotřebu.

 

Věříme, že tuto službu ocení všichni naši stávající i budoucí zákazníci.

S pozdravem,

 team technického oddělení Navos Farm Technic, s.r.o.

 

 

 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

STEYR TERRUS v Beskydech

4. 3. 2021

STEYR TERRUS v Beskydech

V minulých dnech jsme předali nový STEYR TERRUS na Čeladnou. 

Hledáme kolegu do našeho týmu

11. 2. 2021

Hledáme kolegu do našeho týmu

Mechanik zemědělských strojů (servisní technik)