Secí stroje

Filtr podle značky: Všechny značky Great Plains
CENTURION

Great Plains

CENTURION

Centurion je inteligentní univerzální secí stroj s nejmodernějšími hi-tech technologiemi, které zemědělci zajistí velkou denní výkonnost. Centurion nastavuje nové standardy produktivity, efektivity a hospodárnosti provozu. Zahrnuje řadu nových a originálních funkcí a také ověřené technologie. Výsledkem je kombinace talířové přípravy před setím a diskového secího stroje, která je vhodná k využití po orbě, k setí do upravené půdy i podmítky. Centurion vždy zajišťuje dokonalou přesnost setí, rovnoměrné uložení osiva, spolehlivé a jednoduché ovládání. Obsluha si komunikaci s Centruionem doslova užije. Pracovní záběr: 6m v taženém provedení.

SPARTAN 907

SPARTAN 907

Spartan je univerzální secí stroj, který je s dávkou od 1,2 do 360kg/ha schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím Turbo-koltrům Spartan vyniká v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy. Spartana lze díky schopnosti zasít do drnu využít i pro setí TTP. Příčné i podélné kopírování terénu pro dokonalé setí jsou základními kameny jeho předností. Centrální nastavení přítlaku botek. Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva. Pracovní záběr: 9m v taženém provedení.

SPARTAN 607

Great Plains

SPARTAN 607

Spartan je univerzální secí stroj, který je s dávkou od 1,2 do 360kg/ha schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím Turbo-koltrům Spartan vyniká v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy, třeba i po orbě. Spartana lze díky schopnosti zasít do drnu využít i pro setí TTP. Příčné i podélné kopírování terénu pro dokonalé setí jsou základními kameny jeho předností. Centrální nastavení přítlaku botek. Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva. Pracovní záběr: 6m v taženém provedení.

V-300

V-300

Great Plains V-300 je univerzální secí stroj, který je schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím Turbo-koltrům vyniká model V-300 v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy. Secí stroj V-300 je s oblibou používán k přisévání TTP, díky technologii zónové přípravy umí perfektně zasít i "do drnu". Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva při setí. Secí stroj V-300 je vybaven přídavným zásobníkem, díky němuž schopen zasít i podsev, případně jej lze využít při setí travin. Pracovní záběr: 3m v taženém provedení.

06NT

06NT

Great Plains 06NT je univerzální secí stroj pro setí většiny plodin. Díky prořezávacím Turbo-koltrům  vyniká model i v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy. Secí stroj 06NT je s oblibou používán k přisévání TTP, díky technologii zónové přípravy umí perfektně zasít i "do drnu". Pracovní záběry: 1,5 - 3m v neseném, návěsném nebo taženém provedení.

YIELD-PRO 4 – 8 řádků

YIELD-PRO 4 – 8 řádků

Přesné secí stroje Yield-Pro® reprezentují kompletní modelovou řadu secích strojů určených zejména pro setí kukuřice, slunečnice a sóji. Díky stavebnicové konstrukci lze vybrat kvalitní stroj pro menší farmáře i profesionální model osazený hi-tech technologiemi pro ty nejnáročnější zákazníky. Přesné secí stroje Yiled-Pro® jsou vyráběny v neseném nebo taženém provedení. Pro tažené varianty je možnost doplnění kapalným nebo granulovaným přihnojováním. Pracovní záběry: 4 - 8 řádků (8 - 16 Twin-Row řádků).

YIELD-PRO 12 – 24 řádků

YIELD-PRO 12 – 24 řádků

Přesné secí stroje Yield-Pro® reprezentují kompletní modelovou řadu secích strojů určených zejména pro setí kukuřice, slunečnice a sóji. Velká úspora času díky centrálnímu zásobníku osiva, možnost dávkování hnojiva. Volba různých možností organizace porostu do jednoduchých řádků, úzkořádků nebo Twin-Row dvojřádků. Pracovní záběry: 12 - 24 řádků (24 - 48 Twin-Row řádků).

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

TECHAGRO 2018

17. 4. 2018

TECHAGRO 2018

HLAVNÍ CENA „GRAND PRIX TECHAGRO 2018“ PRO QUADTRAC CVX


Při příležitosti veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA vyhlásila společnost Veletrhy Brno, a.s. tradiční soutěž GRAND PRIX o nejlepší exponáty vystavené na veletrhu, které svými parametry určují trend v daném oboru. Hodnocení provádí odborná hodnotitelská komise složená z exportů v daném oboru. V letošním ročníku bojovalo o toto ocenění celkem 91 přihlášených exponátů, osmnáctičlenná porota poté vybrala 17 nejlepších. Vyhlášení výsledků proběhlo na slavnostním večeru za přítomnosti zástupců jednotlivých firem. Předávání cen obstaral Jiří Mílek, ministr zemědělství České republiky, a Jiří Kuliš, generální ředitel a předseda představenstva Veletrhy Brno, a.s.
Důvod, proč se odborná porota rozhodla ocenit tento exponát je následující: „CASE IH QUADTRAC CVX vychází z úspěšného konceptu čtyř pásového podvozku QUADTRAC, který je navíc vybaven převodovým ústrojím CVT (Continual Variable Transmission) s plynulou změnou převodového poměru. Osvědčená koncepce čtyř na sobě nezávislých pásových jednotek společně s kloubovým systém zaručuje neustálý kontakt pásů s půdou pro zajištění optimální tahové síly a snižuje nežádoucí zhutnění půdy. Převodové ústrojí je navrženo tak, aby při rychlosti do 10 km/h byl přenos výkonu na pásové jednotky pouze mechanicky, co zaručuje vysokou tahovou účinnost. Traktor je vybaven systémem řízení produktivity APM (Automatic Productivity Management), který dokáže optimálně sladit otáčky motoru a převodový poměr pro dosažení nejnižší spotřeby paliva.“
Tyto prestižní ocenění jsou výsledkem několikaletého snažení a vývoje, na kterém značka CASE IH za dobu své 175leté existence neustále pracuje a přesně vystihují motto značky CASE IH: „Pro Ty, co chtějí víc.“