RB - PEVNÁ KOMORA

Sběrací lisy RB 344 s pevnou lisovací komorou jsou konstrukčně jednoduché a spolehlivé.

 

Všechny tři varianty  (lis bez řezání / s řezáním / s baličkou) jsou opatřeny sběracím ústrojím o šířce 2,0 m, jehož sběrací prsty s malou roztečí zabezpečují dokonalé sebrání hmoty z řádku. Její plynulé vkládání zabezpečuje rotační vkládací ústrojí.

Systém Roll Bar – kombinace válců a příčkového dopravníku zajišťuje perfektní tvar a slisování balíku, při jakémkoliv typu a kvalitě porostu.

Požadovanou hustotu balíku lze navolit pomocí provozního monitoru přímo z místa obsluhy traktoru. Nezáleží na tom, zda se jedná o sklizeň plodin určených jako krmivo, podestýlku, či průmyslové zpracování. S  lisy CASE IH  RB 344 je sběr hmoty, její řezání, balení, lisování, vázání a případné ovíjení fólií a příprava k uskladnění rychlejší a kvalitnější.

RB 344 SILAGE-PACK. Kombinací lisování a následného obalování balíku se snižuje potřebný čas a zlepšuje se

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.