SIMBA SLD

SIMBA SLD
Great Plains

SIMBA SLD je úspěšná kombinace podrýváku a talířového podmítače pro zpracování celého půdního profilu v jednom přejezdu. Na extrémě robustním rámu jsou osazeny hydraulicky jištěné podrývací slupice, dvě řady podmítacích talířů a DD pěch. SLD lze dodat s integrovanou výsevní jednotkou OSR pro setí drobnosemenných plodin včetně řepky a závěsem pro agregaci s dalším taženým nářadím, například válcem. Pracovní záběry: 3 - 6m v taženém provedení.

DOKONALÁ SYNERGIE PODRÝVÁNÍ A PŘEDSEŤOVÉ PŘÍPRAVY

talířové sekce pro lift DD pěch

Vynikající průchodnost a přizpůsobivost je dána ojedinělým uložením slupic a domečků uvnitř talířů. Materiál je tak posouván na hladkou stěnu sousedního talíře. Domečky se pro lepší průchodnost otáčí s talíři. Nastavitelný úhel talířů v obou řadách dle aktuálních podmínek na poli je samozřejmostí. Průměr talířů je 610mm

Slupice Pro-Lift jsou rozmístěny na "V" rámu, což zvyšuje intenzitu vertikálního pohybu půdy. Slupice lze osadit třemi typy křídel pro maximální přizpůsobení stroje lokálním podmínkám a zajištění práce nad kritickou hloubkou. Jednotlivé slupice jsou jištěny hydraulicky. Pracovní hloubka seřiditelná do 30cm.

 

Rychlý start výdrolu díky pozitivní konsolidaci je velmi důležitý a DD pěch je prokazatelně osvědčeným nástrojem na cestě ke zdravé půdní struktuře. Zvrásněný DD profil je ideální pro následné setí, je odolný proti erozi a jiným povětrnostním vlivům.


 


Modelová řada SIMBA SLD je pátou generací kombinovaných strojů pro zpracování celého půdního profilu v jedné jízdě od od Great Plains.  Angličtí konstruktéři ve stroji SIMBA SLD ztělesnili své nejdelší zkušenosti s těmito technologiemi v Evropě, které získávali od roku 1982. Tehdy byl na trh uveden fenomenální model SIMBA MONO.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás