Ošetřování píce

Obraceče píce Kuhn GF

Obraceče píce Kuhn GF

Stroje s vysokou produktivitou - rotory poháněné spojkou DIGIDRIVE® s prsty z kalené kované oceli  - kloubová konstrukce rámu umožňuje dokonalé obracení i na nerovném povrchu - u tažených modelů přepravní kolový podvozek umístěný před rotory - kolo pro nastavení pracovní výšky bez jakéhokoliv nářadí - snížená přepravní šířka a požadavek na prostor - hydraulicky ovládané nastavení nakloněné polohy standardním vybavením - široká nabídka pracovních záběrů.

Prospekty ke stažení

 

Jednorotorové shrnovače píce Kuhn GA

Jednorotorové shrnovače píce Kuhn GA

Pevné nebo otočná zhlaví - široká náprava – úplně zakrytá převodovka - tangenciálně uložené rameno s hrabicemi / práce s vlečenými vačkami - vyjímatelná ramena s hrabicemi (kromě GA 300 G/GM) sníží požadavek na prostor při přepravě a při uložení - vysoký počet ramen a hrabic na rameni - rameno řádkovací clony namontované na paralelogramovém rámu (kromě GA 300 G/GM).

Prospekty ke stažení

 

Dvourotorové shrnovače píce Kuhn GA

Dvourotorové shrnovače píce Kuhn GA

Shrnovače s pracovními záběry od 3,50 m do
9,30 m v provedení se středovými řádky nebo
stranovými řádky (1 nebo 2 řádky), tažené nebo
polonesené… Z našich shrnovačů si vybere každý.

Prospekty ke stažení

 

dopravníkový shrnovač píce Kuhn Merge Maxx

dopravníkový shrnovač píce Kuhn Merge Maxx

Záruka vysokého výnosu - bezkonkurenční přizpůsobivost: ukládá píci vlevo, vpravo a do středu, otáčí 2 řádky na obou stranách současně - 21 m plodiny může být složeno na jeden řádek při jedné pracovní jízdě tam a zpět - řádky jsou vhodné pro lisování do válcových nebo hranatých balíků, pro sběrací vozy nebo výkonné sklízecí řezačky - výživná hodnota píce je zachována v celém objemu bez znečištění zeminou - dobrá stejnoměrnost řádku je výsledkem činnosti usměrňovacích hřebenů nad sběracím ústrojím - tři nezávislá sběrací ústrojí s hydraulickým nastavením výšky - ovládací jednotka usnadňuje výběr druhu požadovaného uložení - řiditelná kola umožňují výbornou manévrovatelnost - maximálně kompaktní při přepravě.

Prospekty ke stažení

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.