Sklizeň pícnin

Diskové žací stroje Kuhn GMD 100 a 100 GII

Diskové žací stroje Kuhn GMD 100 a 100 GII

Žací stroje nesené na zadním tří-bodovém závěsu - oválné kotouče - žací ústrojí obsahuje zesílená ložiska, skříně ložisek kotoučů a nože - ozubené soukolí s jištěním PROTECTADRIVE® v HD verzi do obtížných pracovních podmínek - žací ústrojí je automaticky zajištěné při přepravě - nastavitelné čepy závěsu umožní boční přesunutí - zapnutí pojistné funkce - řádkovací kotouče usnadní využití.

Prospekty ke stažení

 

Diskové žací stroje Kuhn GMD Select

Diskové žací stroje Kuhn GMD Select

Žací stroje nesené na zadním tří-bodovém závěsu - kompaktní oválné kotouče, chráněné žací ústrojí - přítlak na zem nastavený pružinou - kompaktní jednotka při přepravě - osvědčená a ověřená spolehlivost.

Prospekty ke stažení

 

Diskové žací stroje Kuhn Lift-Control

Diskové žací stroje Kuhn Lift-Control

Žací stroje nesené na zadním tří-bodovém závěsu - vysoká pracovní výkonnost - žací ústrojí OPTIDISC - výjimečná kvalita sečení za všech podmínek - ochrana ozubeného soukolí PROTECTADRIVE - uprostřed zavěšené žací ústrojí - nastavení přítlaku na zem pomocí hydropneumatického LIFT-CONTROL a nárazová pojistka NON-STOP s rychlým pohybem vzad - zabudované hydraulické zvedání - odpružení žacího ústrojí v průběhu přepravy (GMD 4010 a 4410) - hydraulické přemístění do přepravni polohy otočením o 90° dozadu.

Čelně nesené diskové žací stroje Kuhn GMD série 102 F

Čelně nesené - kompaktní konstrukce se sníženým přesahem - plovoucí odpružení se čtyřmi táhly systému paralelogramu umožní dokonalé sečení na nerovné zemi - oválné kotouče - vyztužené žací ústrojí - modulární skříně ložisek kotoučů - ozubené soukolí s jištěním PROTECTADRIVE - vysoce únosná ložiska - velký průměr ozubených kol - všestranný provoz v kombinaci se samosběrným vozem nebo vzadu neseným žacím strojem - ukládání do řádků pomocí bubnu.

Prospekty ke stažení

 

Žací kombinace Kuhn GMD/FC

Žací kombinace Kuhn GMD/FC

Velmi vysoká výkonnost - rovnoměrné rozdělení zatížení - výkyvné kloubové spojení žacích jednotek - nastavení přítlaku LIFT-CONTROL - nárazová pojistka NON-STOP s rychlým pohybem vzad.

Prospekty ke stažení

 

Čelně nesené žací mačkače Kuhn FC

Čelně nesené žací mačkače Kuhn FC

Tříbodový přední závěs - vlečená žací lišta je zavěšena na trapézový závěs, dosahuje se tím výborného kopírování terénu - pohon žací lišty je jištěný proti přetížení systémem PROTECTADRIVE - kondicionér: rotor s plastovými V prsty, přestavitelný plech a integrovaný protihřeben nebo gumový kondicionér (vyjma FC 280 F) - rotor kondicionéru s více možnostmi nastavení - zvedání stroje integrovaným hydraulickým válcem pro velkou průchodnost.

Prospekty ke stažení

 

Žací mačkače Kuhn FC

Žací mačkače Kuhn FC

Vzadu nesené na tří-bodovém závěsu - alternativně kondicioner s nylonovými prsty V-profilu, nastavitelnou deskou a zabudovaným hřebenem a nebo mačkací ústrojí s válci (kromě FC 313) - nabízí četné možnosti nastavení - válce Chevron (ozubený povrch s profilem V-tvaru) mačkače se synchronizovaným pohonem - nárazová pojistka umožní otočení žací jednotky zpět dozadu - nepřetržitá činnost mačkače - vyztužené žací ústrojí - ozubené soukolí s jištěním PROTECTADRIVE® - pohon proveden od prvního kotouče ze strany traktoru - uprostřed uložený otočný čep a LIFT-CONTROL® , zajišťující přítlak na půdu - zabudované hydraulické ovládání - odpružení žací jednotky v přepravní poloze (FC 313) - nastavení přepravní polohy otočením za traktor.

Prospekty ke stažení

 

Čelně nesené diskové žací stroje Kuhn

Čelně nesené diskové žací stroje Kuhn

Čelně nesené žací stroje, navržené zejména pro použití na nerovné a kopcovité půdě: maximálně kompaktní - s malou hmotností - žací ústrojí OPTIDISC - uprostřed připojené - na stroji nastavitelná šířka řádku - malá přepravní šířka - atraktivní konstrukce.

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.