Technika - CASE IH

QUANTUM V/N/F/CL (75 - 107 koní)

QUANTUM V/N/F/CL (75 - 107 koní)

OPRAVDOVÝ SPECIÁL. NOVÝ QUANTUM V/N/F.

Značka CASE IH uvádí na trh novou generaci modelové řady QUANTUM, která je pro zemědělce dostupná ve třech verzích s označením V/N/F. Tyto traktory jsou dle jednotlivých verzí (V - vinařské, N - pro vinice s větším rozponem, F - sadařské) dostupné v šířce od 1063 mm až po 1382 mm tak, abyste se s nimi bez problémů vlezli do meziřádků ve vinicích, sadech nebo chmelnicích. Ačkoli jsou tyto traktory na pohled malé, tak poskytují takový výkon a sílu, kterou byste u konkurenčních značek jen těžko hledali. Pohodlně se usaďte a vyzkoušejte nový QUANTUM. Vyzkoušejte traktor, který je opravdovým speciálem. 

AXIAL FLOW řada 150

AXIAL FLOW řada 150

Modelová řada CASE IH AXIAL FLOW 150 nabízí tři modely s označením 5150, 6150 a 7150. Používají nové motory s technologií Hi-eSCR, která umožnila navýšit výkony motoru až na 460 pro největší model 7150. Tato řada částečně konstrukčně navazuje na legendární modely 2388 a stále si zachovává jednodušší konstrukci.

FARMLIFT 526 - 935

FARMLIFT 526 - 935

Šest modelů Farmlift v různých konfiguracích do každého zemědělského provozu – kompaktní modely s délkou výložníku 5 metrů až po maximální délku výložníku 9 metrů. Od jednoduchého modelu až po nejvyšší možné specifikace pro nejtěžší práce. Ať už si vyberete jakýkoliv Farmlift, vždy se můžete spolehnout na vynikající výkon, perfektní ergonomii, moderní styl a robustní stroj, který od CASE IH očekáváte.

FARMALL A (55 - 115 koní)

FARMALL A (55 - 115 koní)

NEZAPOMENUTELNÁ LEGENDA. FARMALL A.

Jak je již z nadpisu patrné, traktory modelové řady FARMALL představují v portfoliu strojů CASE IH naprostou legendu. Začátek výroby těchto univerzálních traktorů sahá již do roku 1923. Výroba těchto traktorů započala na požadavky amerických zemědělců, kteří žádali univerzální traktor pro zastání všech náročných prací na poli a na farmě v živočišné výroby. Farmall A představuje nejmenší a nejjednodušší provedení z celé modelové řady traktorů Farmall. Farmall A tak představuje vhodný traktor do všech oblastí.

AXIAL FLOW řada 250

AXIAL FLOW řada 250

Mlátičky CASE IH AXIAL-FLOW® řady 250 jsou vysoce výkonné, speciálně v evropských podmínkách. Jsou konstruovány tak, aby si hravě poradily s vysoce výnosnými plodinami. Mlátičky CASE IH AXIAL-FLOW® udávají směr, kterým se sklizňová technika má ubírat.

FARMALL C (55 - 115 koní)

FARMALL C (55 - 115 koní)

Charakteristické pro historicky první traktory Farmall byla spolehlivost a univerzálnost, které pomohly rychlé expanzi traktorů a dosážení úspěchu hned po jejich prvním uvedení na trh v roce 1922. V této tradici pokračuje Case IH i modelem Farmall C, který byl od základu zdokonalen, aby se stal ideálním strojem pro práci s čelním nakladačem, v hospodářských budovách -  díky nízké výšce a na farmách s živočišnou výrobou vůbec. Díky pevné konstrukci je také vhodný pro jiná farmářská použití, jako je pěstování zeleniny a speciálních plodin. Uplatnění hravě najde i v komunálních službách.

Sklízecí adaptéry CASE IH

Sklízecí adaptéry CASE IH

Kombajny Case IH Axial-Flow® je možno osadit nejnovějšími modely sklízecích adaptérů, které jsou k dispozici v záběru až 12,5 m. Tyto lišty jsou navrženy speciálně pro evropské podmínky a umožňují tak maximálně využít kapacitu mlátičky.

LUXXUM HI-eSCR (100 - 120 koní)

LUXXUM HI-eSCR (100 - 120 koní)

JASNÁ ZÁŘ JE NA DOHLED. NOVÝ LUXXUM HI-eSCR.

Některé věci dělají práci tak jednoduchou, že se možná divíte, jak jste se bez nich mohli někdy obejít. Hledáte traktor, který bude přesně jako tyto věci? Maximální výkon při jakékoliv pracovní operaci a zaručeně nejnižší spotřeba paliva ve své třídě na trhu. Tři modely s výkonem od 110 do 120 koní. Perfektní manévrovatelnost, vyšší úroveň komfortu a výborná viditelnost z kabiny traktoru jako žádný jiný traktor v této kategorii, který jsme kdy vyrobili. Nový LUXXUM jednoduše září ve všech parametrech.

VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

Pryč jsou dnes již doby, kdy se zemědělci v této třídě spokojili s traktorem s mechanickým ovládáním a nízkou úrovní komfortu. Rodinné farmy se mění a kvůli nedostatku pracovníků si dnes v mnoha případech jezdí s traktorem sám majitel. Není proto lepší strávit pracovní den v traktoru, který mi nabídne příjemné pracovní prostředí? VESTRUM CVXDrive v sobě kombinuje traktor s rozměry blízko traktoru LUXXUM s komfortem, možnostmi výbavy, plynulou převodovkou a inovativními prvky, které známe např. z traktoru OPTUM CVXDrive. 

PUMA AFS CONNECT (140 - 270 koní)

PUMA AFS CONNECT (140 - 270 koní)

ŠELMA MEZI TRAKTORY. NOVÁ PUMA AFS CONNECT.

Modelová řada PUMA si od svého uvedení na trh v roce 2007 získala po celém světě tisíce spokojených zákazníků, protože přímo reagovala na požadavky zákazníků, kteří požadovali univerzální traktor, který bude lehký do dopravy a zároveň těžký pro polní práce. Traktory PUMA si zachovali svá charakteristická specifika univerzálního, obratného, výkonného a spolehlivého traktoru, který navíc pro rok 2020 přináší celou řadu inovací, mezí které patří nová architektura předního TBZ, nový atraktivní design, nové výkonnější LED osvětlení v úhlu 360°, motory s emisní normou Stage V s technologií HI-eSCR2 a nové prémiové prvky volitelné výbavy. 

OPTUM CVX HI-eSCR (250 - 313 koní)

OPTUM CVX HI-eSCR (250 - 313 koní)

OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ NA DOSAH RUKY. NOVÝ OPTUM CVX HI-eSCR.

Vyšší výkon traktoru s rozměry blízko traktorům PUMA. To byl požadavek mnoha zemědělců z Evropy na CASE IH, kterému se podařilo vyhovět. Moderní styl hospodaření a časté využívání služeb dělají z Evropy nejnáročnější trh v celosvětovém měřítku. Vysoká intenzita hospodaření s vyššími výnosy na jedné straně a nevyzpytatelné vlivy počasí s krátkým časem na provedení pracovních operací na straně druhé vytváří vysoké nároky na výkonnost, úspornost a spolehlivost. Právě pro tyto potřeby byl vyvinut nový Optum CVX

MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

ZAŽIJTE VÍCE SVOBODY. MAGNUM AFS ConnectTM.

MAGNUM byl vždy synonymem výkonu, provozní spolehlivosti a vysokého komfortu narozdíl od ostatních. Nová řada posunuje tyto standardy opět mnohem výše. Zemědělství každý den čelí novým výzvám a příležitostem, které se mu otevírají. Některé z nich můžete sami ovlivnit, jiné, jako například počasí, ne. Vaše ochota být nezávislý, nastavit si vlastní cestu a uspět se však nemění. Rysem nového modelu MAGNUM AFS ConnectTM je primárně svoboda a individualizace, která se ukrývá v každém detailu tohoto traktoru. 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

22. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Přijďte ve středu 26. 8. 2020 do RENOFARMY Klimkovice a.s. Těšíme se na vás.