Technika - Great Plains

SIMBA X-PRESS

Great Plains

SIMBA X-PRESS

X-Press je velmi univerzální talířový podmítač s využitím pro kvalitní podmítku po sklizni předplodiny nebo pro předseťovou přípravu. X-Press si perfektně poradí i s úpravou hrubé brázdy po pluhu. Optimální průměr talířů 510mm perfektně zpracuje půdu a precizně ji promíchá s rostlinnými zbytky. X-Press je dodáván s patentovaným DD pěchem, případně jinými typy válců. Pracovní záběry: 2,5 - 10m v neseném nebo taženém provedení.

CENTURION

Great Plains

CENTURION

Centurion je inteligentní univerzální secí stroj s nejmodernějšími hi-tech technologiemi, které zemědělci zajistí velkou denní výkonnost. Centurion nastavuje nové standardy produktivity, efektivity a hospodárnosti provozu. Zahrnuje řadu nových a originálních funkcí a také ověřené technologie. Výsledkem je kombinace talířové přípravy před setím a diskového secího stroje, která je vhodná k využití po orbě, k setí do upravené půdy i podmítky. Centurion vždy zajišťuje dokonalou přesnost setí, rovnoměrné uložení osiva, spolehlivé a jednoduché ovládání. Obsluha si komunikaci s Centruionem doslova užije. Pracovní záběr: 6m v taženém provedení.

SPARTAN 607

Great Plains

SPARTAN 607

Spartan je univerzální secí stroj, který je s dávkou od 1,2 do 360kg/ha schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím Turbo-koltrům Spartan vyniká v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy, třeba i po orbě. Spartana lze díky schopnosti zasít do drnu využít i pro setí TTP. Příčné i podélné kopírování terénu pro dokonalé setí jsou základními kameny jeho předností. Centrální nastavení přítlaku botek. Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva. Pracovní záběr: 6m v taženém provedení.

SIMBA TL

Great Plains

SIMBA TL

SIMBA TL je velmi precizní radličkový kypřič s využitím pro kvalitní podmítku po sklizni předplodiny nebo pro předseťovou přípravu. Tři řady MT slupic pro výbornou průchodnost materiáu strojem s perfektním překrytím a urovnávací seřiditelné talíře, to vše je synergicky propojené s integrovaným pěchem nebo válcem. Pracovní záběry: 3 - 3,5m v neseném provedení.

SIMBA SL

Great Plains

SIMBA SL

SIMBA SL velmi dobře využívá výhod různým pracovních těles po jedním páteřovým rámem. Talíře vstupují do půdy velmi dobře, kvalitně řežou posklizňové zbytky. Radličky umí "rovnat pole" i kypřit do hloubky. Výhody jednotlivých pracovních těles ve spojení s DD pěchem využijete pro mělké zpracování půdy i zpracování celého půdního profilu v jednom přejezdu. Jde o technologii vertikálního zpracování půdy. SIMBU SL lze využít v technologie SIMBA OSR pro setí drobnosemenných plodin včetně řepky. Pracovní záběry: 4 - 6,7m v taženém provedení.

SIMBA SLD

Great Plains

SIMBA SLD

SIMBA SLD je úspěšná kombinace podrýváku a talířového podmítače pro zpracování celého půdního profilu v jednom přejezdu. Na extrémě robustním rámu jsou osazeny hydraulicky jištěné podrývací slupice, dvě řady podmítacích talířů a DD pěch. SLD lze dodat s integrovanou výsevní jednotkou OSR pro setí drobnosemenných plodin včetně řepky a závěsem pro agregaci s dalším taženým nářadím, například válcem. Pracovní záběry: 3 - 6m v taženém provedení.

SIMBA CULTIPRESS

Great Plains

SIMBA CULTIPRESS

CultiiPress je progresivní stroj pro předseťovou přípravu půdy určený pro těžké druhy půd. Jeho přednostmi jsou krátká masivní konstrukce, jednoduché seřízení a nízké nároky na opotřebitelné náhradní díly. Je velmi dobře využitelný v technologii s orbou i bez orby, lze agregovat samosatně za traktor nebo za stroj pro zpracování půdy. Pracovní záběry: 3,3 - 10m v taženém provedení.

SIMBA FLATLINER 500

Great Plains

SIMBA FLATLINER 500

Profesionální podrývák modelové řady SIMBA Flatliner 500 je vybaven nejmodernější technologií Great Plains. Speciální slupice Pro-Lift s hroty a křídly poskytují velice efektivní odstranění zhutnělých vrstev půdy a pozitivní změnu jejího strukturování. Pracovní slupice jsou jištěny střižnými šrouby. Osvědčený a patentem chráněný DD pěch je standardní výbavou. Pracovní záběry: 3 - 4,5m v neseném provedení.

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

PF 2018

24. 12. 2017

PF 2018

Vážení obchodní partneři,

děkujeme Vám za Vaší důvěru v roce 2018 a těšíme se na spolupráci v roce 2018.

Váš team Navos farm technic s.r.o.

Quadtrac na Primě

28. 11. 2017

Quadtrac na Primě