LUČNÍ MULČOVAČE

MT PROFI

MT PROFI

Luční mulčovače řady MT profi jsou v prvé řadě vhodné k rychlému a efektivnímu mulčování travního materiálu v sadech a vinohradech, golfových hřištích či parcích nebo pastvinách. Svou robustností a odolností vynikají i v těžkých pracovních podmínkách.

MTL Lehký

MTL Lehký

Luční mulčovače řady MTL představují lehkou verzi lučního mulčovače MT profi. V prvé řadě vhodné k rychlému a efektivnímu mulčování travního materiálu v sadech a vinohradech, golfových hřištích či parcích nebo pastvinách. Vyrábí se celkem ve čtyřech provedení s pracovním záběrem od 1,2 m po 2,1 metrů.

MTV2

MTV2

Mulčovač MTV2 vario 2 představuje jeden z profesionálních lučních mulčovačů. Disponuje schopností přizpůsobení různým meziřádkovým roztečím díky hydraulicky nastavitelnému variabilnímu pracovnímu záběru. Vyrábí se s pracovním záběrem od 145 cm do 250 cm. Plynulé přizpůsobování povrchu a možnost přizpůsobení vyhazování mulčované hmoty doprostřed či na stranu.

MTV3

MTV3

Mulčovač MTV3 vario 3 představuje jeden z profesionálních lučních mulčovačů. Disponuje schopností přizpůsobení různým meziřádkovým roztečím díky hydraulicky nastavitelnému variabilnímu pracovnímu záběru. Vyrábí se s pracovním záběrem od 190 do 260 cm. Plynulé přizpůsobování povrchu a menší hloubka kvůli třírotorovému provedení umožňuje hbitější provedení. Zlepšení účinku mulčování je dosaženo prostřednictvím rotoru s nožive dvou výškách.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Early Bird je tady!

14. 10. 2021

Early Bird je tady!

Právě teď je ten nejlepší čas si pořídit kombajn na příští sezónu s 10% slevou.
Akce platí do 30.11.2021!

DEN NA FARMĚ

14. 10. 2021

DEN NA FARMĚ

Nový video seriál z českých a slovenských farem