TRAKTORY STEYR

 

 

Zemědělství je obor, který se může pyšnit velmi dlouhou tradicí. Od nepaměti představuje hlavní zdroj surovin pro naše potraviny. Za každým soustem či douškem se skrývá tvrdá práce lidí na našich polích, stejně jako odkaz našich předků.  Každý den jejich práce přináší na naše stoly kvalitní potraviny celosvětově vyhlášené svojí chutí.

Hlavním cílem značky STEYR je co nejvíce pomoci zemědělcům a usnadnit jim každodenní práci. Traktory STEYR jsou spolehlivým pomocníkem, který ctí odkaz našeho zemědělství. S historií už více než 60 let jsou synonymem pro hrdost, tradici nejen v domovském Rakousku. STEYR není pouze traktor, ale je členem rodiny, který Vám pomáhá plnit Vaše cíle a požadavky.

 

Soubory ke stažení:

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

21. 8. 2019

Akce "VYZKOUŠEJ SI MĚ!"

Zapůjčte si a vyzkoušejte soupravy na lisování, podrývání a mnohé další stroje. (viz přílohy)

 

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

23. 7. 2019

Nabídka předváděcího traktoru STEYR 4100 MULTI k odprodeji

 

Nabízíme předváděcí traktor Steyr 4100 MULTI (nový model) s převodovkou 32x32, 4st. pod zátěží, automatické řazení (velice komfortní), 4 hydr. okruhy, přední ramena vč. PTO, 4 rychlostní zadní PTO (540,540E,1000,1000E), čelní nakladač, široké pneu: 480/60R28, 600/60R38. Ideální univerzální traktor na farmu, pícniny apod.

Najeto cca 780Mth, jasná historie, servis. Prohlídka na dílně a zkušební jízda vč. zapůjčení na zkoušku není problém. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Popis stroje viz. příloha.