Expert CVT


STEYR

Hledáte skutečného Experta pro vaši farmu, který bude poskytovat maximální úroveň komfortu, bude disponovat vysokým výkonem pro všechny požadované operace, ale bude zároveň úsporný a kompaktní? Tak jste ho právě našli. Nový STEYR Expert CVT totiž nabízí to nejlepší z traktorů STEYR jako je plynulé převodové ústrojí pro perfektní ovladatelnost, vysoce komfortní kabinu pro řidiče, ve které nechybí ani revoluční loketní opěrka s Multicontrollerem druhé generace nebo výkonný motor plnící nejpřísnější emisní normy EU. Třešničkou je motorová brzda zvyšující efektivitu vaší práce.

Traktory pohání motor o objemu 4,5 litru, který je známý z modelové řady PROFI. Výhradně bude k dispozici s plynulým převodovým ústrojím CVT, které je čím, dál více oblíbené a zajištuje perfektní ovladatelnost a ideální pracovní rychlost za každých pracovních podmínek. Samozřejmostí toho modelu je silný hydraulický systémem a množství komfortní výbavy, tak jako u větších modelových řad.

Modelová řada EXPERT CVT nabízí 4 modelové řady o výkonech 100, 110, 120 a 130 koní. Pohonné jednotky splňují nejpřísnější emisní limity Stage V za pomocí patentované technologie Hi-eSCR2, která využívá pouze selektivní katalytické redukce. Maximální točivý moment nejsilnějšího modelu 4130 EXPERT CVT je 630 Nm při 1 300 min-1. Palivová nádrž je o objemu 180 l pro motorovou naftu a 19 litrů pro kapalinu AdBlue. Zajímavostí je možnost doplnění motorové brzdy pro lepší účinnost brzdové soustavy a také úspory provozních nákladů.

Převodové ústrojí je dobře známe z větších modelových řad traktorů STEYR. A nabízí perfektní spolupráci motoru a převodovky za pomocí systému S-Tronic, který řídí otáčky motoru, pojezdovou rychlost a celkovou výkonnost. Výkon pro hydraulickou soustavu dodává hydrogenerátor o výkonu 110 l/min a lze vybavit až 7 hydraulickým okruhy včetně systému PowerBeyond.

Celkově doplňuje traktor prostorná kabina, která nabízí komfortní prvky, tak jako například u modelu TERRUS CVT. Možností jsou jako sedadlo DualMotion nebo kožené Maximo Evolution a nebo automatická klimatizace. Nechybí ani LED osvětlení ve standardu s počtem 14 ks a výkonem 2000 lm nebo na přání až 18 LED světly s celkovým výkonem 36000 lm.

Expert 4100 CVT Jmenovitý výkon [kW/k] 74 kW/100 k
Expert 4110 CVT Jmenovitý výkon [kW/k] 81 kW/110 k
Expert 4120 CVT Jmenovitý výkon [kW/k] 88 kW/120 k
EXPERT 4130 CVT Jmenovitý výkon [kW/k] 96 kW/130 k

Soubory ke stažení:

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Early Bird je tady!

14. 10. 2021

Early Bird je tady!

Právě teď je ten nejlepší čas si pořídit kombajn na příští sezónu s 10% slevou.
Akce platí do 30.11.2021!

DEN NA FARMĚ

14. 10. 2021

DEN NA FARMĚ

Nový video seriál z českých a slovenských farem