MU2D PROFI

TEHNOS

Model MU2D profi představuje nový univerzální skládací mulčovač, který se skládá ze dvou jednotek univerzálního mulčovače MU a ze středového mulčovače. Hydraulické skládání obou mulčovacích jednotek je hydraulicky jištěno proti otevření.

Posunutím nosníku opěrného válce se změní vzdálenost stroje od země. Pracovní záběr 2 x 3 metry. Stroj je vhodný pro práci v zemědělství a v komunální sféře, především pro rozmělňování jakýchkoliv posklizňových zbytků a odpadu jako je tráva, sláma, kukuřičná sláma či větve,

Stroj je určený pro obdělávání velkých zemědělsky využívaných ploch. Je charakteristický možností svého univerzálního použití, robustním provedením a plovoucím přizpůsobením mulčovacích jednotek ve svahu se sklonem do +/- 7 °.

V převodovce se nachází sériově dodávaná volnoběžná spojka, která brání poškození pohonu a převodovky. Stroj je namontovaný na speciálním paralelogramu stroje MU2D. Pohon zajišťuje hydromotor hydraulického systému traktoru a spojky k vertikálnímu rotoru, na němž jsou namontovány nože. Prostřední mulčovač je určený pouze k odřezávání hmoty, zatímco vlastní mulčovací funkci plní levá a pravá mulčovací jednotka.

ROTOR Low Vib - LW

Patent Low Vib garantuje rychlejší otáčení rotoru s vyšší obvodovou rychlostí kladiv, což má za následek lepší efekt mulčování.  Rozložení kladiv zajišťuje způsobuje menší vibrace a klidný provoz prodlužující životnost samotného mulčovače.

Rádi bychom Vám představili novinku mezi mulčovači TEHNOS, model MU2D 610R LW s opěrnými koly a celkovou šířkou záběru 610 cm. Tuto novinku jsme sami otestovali. Přesvědčte se sami! Video z našeho testování v agregaci s CASE IH MAXXUM 145 ACTIVEDRIVE 8 naleznete níže.

Modely

Název / Parametr Pracovní záběr (cm) Počet řemenů Počet kladiv Výkon traktoru (kW) Hmotnost (kg)
MU2D 610 R LW 2 x 300 2 x 5 2 x 28 132 - 228 2 900

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

STEYR TERRUS v Beskydech

4. 3. 2021

STEYR TERRUS v Beskydech

V minulých dnech jsme předali nový STEYR TERRUS na Čeladnou. 

Předáním stroje to nekončí, ale naopak začíná

23. 2. 2021

Předáním stroje to nekončí, ale naopak začíná

Jako novinku na trhu zavádíme pro naše zákazníky novou službu: Optimalizace provozu traktorových souprav ke každému nově zakoupenému stroji ZDARMA!*