FEKÁLNÍ CISTERNY

Garantovaný objem 3 095 až 30 210 l. 
Pichon nabízí několik typů cisteren s kapacitami od 3 000 do 30 000 litrů. Všechny modely cisteren jsou plně ošetřeny žárovým zinkováním, čímž se prodlužuje doba jejich životnosti. Každá cisterna může být opatřena širokou škálou držáků a příprav pro další rozšíření výbavy cisterny. Cílem je nabídnout řešení odpovídající přesně požadavkům uživatele.

Řada TCI

Řada TCI

Označení řady TCI (Tanker with Chassis Integrated) je obchodní známkou firmy PICHON již přes 50 let. Tento jedinečný systém zvyšuje stabilitu cisteren PICHON. Nádrž není připevněna k samotnému rámu, ale je svařena společně s rámem podvozku. Tímto je zajištěno nízké těžiště cisterny a jedinečná stabilita jak na poli, tak na silnici. 

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.