MÍCHADLA A ČERPADLA KEJDY

Pracovní hloubka 2,5 až 6,5 m
Čerpadla a míchadla kejdy jsou určena k rozmíchání usazeného kalu na dně jímky a vytvořené krusty na povrchu. Díky nim dokonale promícháte obsah jímky, který pak můžete jednoduše načerpat do fekální cisterny a následně aplikovat na pole. Na dně jímky nezůstávají usazeniny, které by bylo nutné časem vybagrovat.

Čerpadla / míchadla kejdy jsou dle typu použitelná pro rozmíchání kejdy v uzavřených jímkách přes přístupový otvor minimálně 750x600 mm, podzemních betonových a fóliových jímkách (lagunách). Čerpadla / míchadla kejdy je určeny pro agregaci s traktory o výkonu od cca 75 koní do 135 koní zavěšením na tříbodový závěs traktoru. Přenos točivého momentu je zajištěn šestidrážkovým kardanem. U čerpadel i míchadel kejdy je konstrukce žárově zinkována a jsou vyráběna v délce od 4,5 m do 10,5 m. Dle typu míchadla je kejda míchána buď pomocí lopatek, nebo lodního šroubu. U čerpadla zajišťuje čerpání kejdy odstředivé čerpadlo v kombinaci s lodním šroubem. 

PROČ SI POŘÍDIT ČERPADLA A MÍCHADLA KEJDY

  • Rychlé a jednoduché řešení pro rozmíchání kejdy.
  • Robustní konstrukce míchadla pro intenzivní zatížení.
  • Žárově zinkovaná konstrukce.
  • Několik typů dle vzdálenosti a hloubky míchání.
  • Různé možnosti příslušenství.

 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.