ROZMETADLA STATKOVÝCH HNOJIV

Společnost PICHON vyrábí svá rozmetadla s využitím jedinečné a inovativní úzké konstrukce. Hlavním důvodem pro použití tohoto typu konstrukce je nalezení toho nejlepšího kompromisu mezi šířkou a délkou a zároveň zachování vysokého rozmetacího ústrojí a velkého průměru rotorů, čímž je zajištěna rovnoměrnost rozmetání. Tato konstrukce také umožňuje využití kol o velkém průměru, díky čemuž se sníží požadavky na tažný výkon. Řada modelů navazuje na vynikající kvalitu výroby společnosti Pichon standardní plně žárově zinkovanou konstrukcí, zesíleným horním rámem. Horní polovina předního čela rozmetadla je vybavena roštem, který zajišťuje bezpečnost uživatele a umožňuje také pohled do rozmetadla při vyprazdňování. U této zesílené konstrukce se společnost rozhodla nainstalovat dva vertikální rozmetací válce s velkým průměrem a dále vyměnitelné otočné nože z oceli Hardox. Rozmetací válce jsou umístěny na monoblokové převodovce, která je poháněna hřídelí o průměru 55 mm. Mohutné rotory se vyrábí s tloušťkou stěny od 8 do 12 mm v závislosti na modelu.
 

Rozmetadla hnoje MUCK MASTER

Rozmetadla hnoje MUCK MASTER

Kapacita korby 8 až 24 m3
Pichon nabízí několik typů rozmetadel s kapacitami od 8 do 24 m3. Tato řada rozmetadel je určena především pro ty, kteří hledají vysoce výkonné stroje pro intenzivní využití. Rozmetadla jsou plně ošetřena žárovým zinkováním, čímž se prodlužuje doba jejich životnosti.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.