STRANOVÉ / BOČNÍ MULČOVAČE

MB PROFI

MB PROFI

Stranový příkopový mulčovač profi s patentovaným provedením dvojitého kloubu zajišťující bezpečný přechod kolem překážky. Boční mulčovač profi disponuje patentovaným mechanickým jištěním proti nárazu. Robustní paralelogram umožňuje mulčování povrchů se sklonem do 90° nahoru a 60° dolů za nebo laterálně od traktoru.

MBL lehký

MBL lehký

Stranový příkopový mulčovač lehný s patentovaným provedením dvojitého kloubu zajišťující bezpečný přechod kolem překážky. Oproti modelu MB profi disponuje lehčí, ale zároveň pevnou konstrukcí z vysokopevnostního plechu.

MBP PROFI

MBP PROFI

Boční mulčovač MBP profi představuje velice robustní a odolný mulčovač, který je vhodný i pro práci v těžkých podmínkách.

MBPL Lehký

MBPL Lehký

Boční mulčovač MBPL lehký představuje velice robustní a odolný mulčovač. Výrábí se celkem ve třech modelech s možností pracovního záběru od 1,5 m do 2 m.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.