LESNICKÉ MULČOVAČE

MGL

Lesnický mulčovač MGL je vhodný k čištění částečně zarostlých pastvin a zemědělských ploch. Disponuje speciálně tvarovaným kladivem na dřevo a patentovaným rozložením kladiv. Pracovní záběr od 170 cm do 220 cm. S mulčovačem MGL se můžete s rotorem přiblížit ke křoví a stromům díky hydraulickému otevírání a zavírání zadního krytu. V rámci dodatečného vybavení disponuje mechanickým ochranným rámem. Zaoblené splazy zesílené vysokopevnostním plechem, který je odolný proti opotřebení, umožňují pracovat v obou směrech jízdy. Ochranný řetězový kryt s gumovou clonou podpoří robustnost a životnost mulčovače.  


 


ROTOR Low Vib - LW

Patent Low Vib garantuje rychlejší otáčení rotoru s vyšší obvodovou rychlostí kladiv, což má za následek lepší efekt mulčování.  Rozložení kladiv zajišťuje způsobuje menší vibrace a klidný provoz prodlužující životnost samotného mulčovače.PŘEDNOSTI MULČOVAČŮ TEHNOS

Objevte s námi přednosti profesionálních mulčovačů TEHNOS. 

 • Profesionální mulčovač MGL je velice robustní a odolný. Kryt je vyroben z dvojitého plechu vyšší kvality, který je odolný vůči opotřebení. Uspořádání krytu navíc zajišťuje optimální účinek mulčování a rovnoměrné vyhazování mulčované hmoty.
   

 • Lepší drobení mulčované masy a křoví díky speciálně tvarovaným kladivům na dřevo.
   

 • Dodatečná ochrana řemenového pohonu před poškozením díky zesílenému krytu.
   

 • Možnost nastavitelné pracovní výšky.
   

 • Ochrana pohonu traktoru a použití klasického kardanu díky volnoběžce v převodovce
   

 • Lepší drobící účinek při mulčování díky speciálně tvarovaným a vyměnitelným účelovým protiostří přišroubovaných ve dvou řadách.

Modely

Název / Parametr Pracovní záběr (cm) Počet řemenů Počet kladiv Výkon traktoru (kW) Hmotnost (kg)
MGL 220 LW 220 5 30/40 74-103 1 115/1 215
MGL 170 LW 170 5 36 60-74 940

 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.