LUČNÍ MULČOVAČE

MT PROFI

MT PROFI

Luční mulčovače řady MT profi jsou v prvé řadě vhodné k rychlému a efektivnímu mulčování travního materiálu v sadech a vinohradech, golfových hřištích či parcích nebo pastvinách. Svou robustností a odolností vynikají i v těžkých pracovních podmínkách.

MTL Lehký

MTL Lehký

Luční mulčovače řady MTL představují lehkou verzi lučního mulčovače MT profi. V prvé řadě vhodné k rychlému a efektivnímu mulčování travního materiálu v sadech a vinohradech, golfových hřištích či parcích nebo pastvinách. Vyrábí se celkem ve čtyřech provedení s pracovním záběrem od 1,2 m po 2,1 metrů.

MTV2

MTV2

Mulčovač MTV2 vario 2 představuje jeden z profesionálních lučních mulčovačů. Disponuje schopností přizpůsobení různým meziřádkovým roztečím díky hydraulicky nastavitelnému variabilnímu pracovnímu záběru. Vyrábí se s pracovním záběrem od 145 cm do 250 cm. Plynulé přizpůsobování povrchu a možnost přizpůsobení vyhazování mulčované hmoty doprostřed či na stranu.

MTV3

MTV3

Mulčovač MTV3 vario 3 představuje jeden z profesionálních lučních mulčovačů. Disponuje schopností přizpůsobení různým meziřádkovým roztečím díky hydraulicky nastavitelnému variabilnímu pracovnímu záběru. Vyrábí se s pracovním záběrem od 190 do 260 cm. Plynulé přizpůsobování povrchu a menší hloubka kvůli třírotorovému provedení umožňuje hbitější provedení. Zlepšení účinku mulčování je dosaženo prostřednictvím rotoru s nožive dvou výškách.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.