POLNÍ MULČOVAČE

MP PROFI

MP PROFI

Polní mulčovače profi jsou robustní a odolné, vhodné pro práci v těžkých pracovních podmínkách. Polní profi mulčovač MP disponuje dodatečnými usměrňovači pro rovnoměrné rozprostření zmulčované masy. Volnoběžka v převodovce umožňuje ochranu pohonu traktoru a použití klasického kardanu. Zvedání půdní masy je zaručeno turbulencí vzduchu a vakua díky speciálně tvarovaným masivním kladivům.

MPL Lehký

MPL Lehký

Polní mulčovače profi jsou robustní, odolné a zároveň lehké stroje, vhodné pro práci s menšími traktory. Polní profi mulčovač MP disponuje otevřenějším krytem, který zajišťuje rychlejší průtok zmulčované hmoty, a mechanickým zavíráním/otvíráním zadního krytu. Volnoběžka v převodovce umožňuje ochranu pohonu traktoru a použití klasického kardanu.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.