Case IH

Značka CASE IH nabízí řešení pro každého - ať už hledáte kompaktní traktor na farmu, nebo velký pásový traktor do těžkých podmínek. Hlavní výhody spočívají ve výkonných motorech s technologií HI-eSCR, plynulých převodovkách CVX a v pásové technologii.

CASE IH je leader v pásových technologiích, které již 20 let zdokonaluje. S výhodami vyplývajícími z použití čtyř pásů přišel CASE IH již v roce 1996 a od té doby přináší ty nejlepší tahové vlastnosti, nejvyšší šetrnost a nejmenší utužení půdy.

QUANTUM V/N/F/CL (75 - 107 koní)

QUANTUM V/N/F/CL (75 - 107 koní)

OPRAVDOVÝ SPECIÁL. NOVÝ QUANTUM V/N/F.

Značka CASE IH uvádí na trh novou generaci modelové řady QUANTUM, která je pro zemědělce dostupná ve třech verzích s označením V/N/F. Tyto traktory jsou dle jednotlivých verzí (V - vinařské, N - pro vinice s větším rozponem, F - sadařské) dostupné v šířce od 1063 mm až po 1382 mm tak, abyste se s nimi bez problémů vlezli do meziřádků ve vinicích, sadech nebo chmelnicích. Ačkoli jsou tyto traktory na pohled malé, tak poskytují takový výkon a sílu, kterou byste u konkurenčních značek jen těžko hledali. Pohodlně se usaďte a vyzkoušejte nový QUANTUM. Vyzkoušejte traktor, který je opravdovým speciálem. 

FARMALL A (55 - 115 koní)

FARMALL A (55 - 115 koní)

NEZAPOMENUTELNÁ LEGENDA. FARMALL A.

Jak je již z nadpisu patrné, traktory modelové řady FARMALL představují v portfoliu strojů CASE IH naprostou legendu. Začátek výroby těchto univerzálních traktorů sahá již do roku 1923. Výroba těchto traktorů započala na požadavky amerických zemědělců, kteří žádali univerzální traktor pro zastání všech náročných prací na poli a na farmě v živočišné výroby. Farmall A představuje nejmenší a nejjednodušší provedení z celé modelové řady traktorů Farmall. Farmall A tak představuje vhodný traktor do všech oblastí.

FARMALL C (55 - 115 koní)

FARMALL C (55 - 115 koní)

Charakteristické pro historicky první traktory Farmall byla spolehlivost a univerzálnost, které pomohly rychlé expanzi traktorů a dosážení úspěchu hned po jejich prvním uvedení na trh v roce 1922. V této tradici pokračuje Case IH i modelem Farmall C, který byl od základu zdokonalen, aby se stal ideálním strojem pro práci s čelním nakladačem, v hospodářských budovách -  díky nízké výšce a na farmách s živočišnou výrobou vůbec. Díky pevné konstrukci je také vhodný pro jiná farmářská použití, jako je pěstování zeleniny a speciálních plodin. Uplatnění hravě najde i v komunálních službách.

LUXXUM HI-eSCR (100 - 120 koní)

LUXXUM HI-eSCR (100 - 120 koní)

JASNÁ ZÁŘ JE NA DOHLED. NOVÝ LUXXUM HI-eSCR.

Některé věci dělají práci tak jednoduchou, že se možná divíte, jak jste se bez nich mohli někdy obejít. Hledáte traktor, který bude přesně jako tyto věci? Maximální výkon při jakékoliv pracovní operaci a zaručeně nejnižší spotřeba paliva ve své třídě na trhu. Tři modely s výkonem od 110 do 120 koní. Perfektní manévrovatelnost, vyšší úroveň komfortu a výborná viditelnost z kabiny traktoru jako žádný jiný traktor v této kategorii, který jsme kdy vyrobili. Nový LUXXUM jednoduše září ve všech parametrech.

VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

Pryč jsou dnes již doby, kdy se zemědělci v této třídě spokojili s traktorem s mechanickým ovládáním a nízkou úrovní komfortu. Rodinné farmy se mění a kvůli nedostatku pracovníků si dnes v mnoha případech jezdí s traktorem sám majitel. Není proto lepší strávit pracovní den v traktoru, který mi nabídne příjemné pracovní prostředí? VESTRUM CVXDrive v sobě kombinuje traktor s rozměry blízko traktoru LUXXUM s komfortem, možnostmi výbavy, plynulou převodovkou a inovativními prvky, které známe např. z traktoru OPTUM CVXDrive. 

MAXXUM HI-eSCR (115 - 175 koní).

MAXXUM HI-eSCR (115 - 175 koní).

Již více než dvacet let pomáhají traktory CASE IH MAXXUM zemědělcům po celém světě při zvládání každodenních pracovních operací na poli, v dopravě nebo na farmě v živočišné výrobě. Zemědělci však stále více požadují vyšší úroveň komfortu, dbají na jednoduché ovládání a hledají traktory, které budou plně univerzální a zastanou tak veškerou práci na farmě. CASE IH proto pro rok 2018 uvádí na trh inovované traktory modelové řady MAXXUM, které jsou k dostání ve třech verzích MAXXUM, MAXXUM ActiveDrive 8 a MAXXUM CVXDrive s výkonem od 115 do 175 koní ve variantě s čtyřválcovým nebo šestiválcovým motorem.

PUMA AFS CONNECT (140 - 270 koní)

PUMA AFS CONNECT (140 - 270 koní)

ŠELMA MEZI TRAKTORY. NOVÁ PUMA AFS CONNECT.

Modelová řada PUMA si od svého uvedení na trh v roce 2007 získala po celém světě tisíce spokojených zákazníků, protože přímo reagovala na požadavky zákazníků, kteří požadovali univerzální traktor, který bude lehký do dopravy a zároveň těžký pro polní práce. Traktory PUMA si zachovali svá charakteristická specifika univerzálního, obratného, výkonného a spolehlivého traktoru, který navíc pro rok 2020 přináší celou řadu inovací, mezí které patří nová architektura předního TBZ, nový atraktivní design, nové výkonnější LED osvětlení v úhlu 360°, motory s emisní normou Stage V s technologií HI-eSCR2 a nové prémiové prvky volitelné výbavy. 

OPTUM CVX HI-eSCR (250 - 313 koní)

OPTUM CVX HI-eSCR (250 - 313 koní)

OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ NA DOSAH RUKY. NOVÝ OPTUM CVX HI-eSCR.

Vyšší výkon traktoru s rozměry blízko traktorům PUMA. To byl požadavek mnoha zemědělců z Evropy na CASE IH, kterému se podařilo vyhovět. Moderní styl hospodaření a časté využívání služeb dělají z Evropy nejnáročnější trh v celosvětovém měřítku. Vysoká intenzita hospodaření s vyššími výnosy na jedné straně a nevyzpytatelné vlivy počasí s krátkým časem na provedení pracovních operací na straně druhé vytváří vysoké nároky na výkonnost, úspornost a spolehlivost. Právě pro tyto potřeby byl vyvinut nový Optum CVX

MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

ZAŽIJTE VÍCE SVOBODY. MAGNUM AFS ConnectTM.

MAGNUM byl vždy synonymem výkonu, provozní spolehlivosti a vysokého komfortu narozdíl od ostatních. Nová řada posunuje tyto standardy opět mnohem výše. Zemědělství každý den čelí novým výzvám a příležitostem, které se mu otevírají. Některé z nich můžete sami ovlivnit, jiné, jako například počasí, ne. Vaše ochota být nezávislý, nastavit si vlastní cestu a uspět se však nemění. Rysem nového modelu MAGNUM AFS ConnectTM je primárně svoboda a individualizace, která se ukrývá v každém detailu tohoto traktoru. 

MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR (340-435 koní)

MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR (340-435 koní)

DOKONALÁ KOMBINACE. NOVÝ MAGNUM ROWTRAC AFS CONNECT

Zažijte výhody vyplívající ze spojení dvou světů – šetrnějšího a tahově výkonnějšího pásového řešení s manévrovatelností tradičního kolového řešení. Zažijte Magnum Rowtrac s inovativním způsobem přenosu tahové síly, který díky nižší spotřebě paliva a lepší ochraně půdy zvýší vaše výnosy. Rowtrac je postaven na modelu Magnum, který představuje ověřený standard v oblasti velkých kolových traktorů.

QUADTRAC HI-eSCR (350 - 692 koní)

QUADTRAC HI-eSCR (350 - 692 koní)

ORIGINÁL JE JEN JEDEN. QUADTRAC HI-eSCR.

To, co je nejlepší, se každý snaží různě napodobit, ale originál zůstává vždy jen jeden. Více než 20 let vývoje a zkušeností s pásovými podvozky, tisíce spokojených zákazníků na celém světě a více než 100 uživatelů v České republice. Unikátní systém čtyř pásových jednotek s nezávislým kopírováním povrchu, rovnoměrné rozložení hmotnosti 50/50 mezi přední a zadní nápravou pro maximální tah a dokonalý styk s půdou, největší kabina v této třídě na trhu s nízkou hladinou hlučnosti, která je navíc jako jediná ve své kategorii vybavena čtyřbodovým odpružením, maximální výkon nejsilnějšího modelu až 692 koní a mnoho patentovaných řešení jsou jen jedny z mála vlastností, které charakterizují jediné řešení dostupné pouze v červené.

Čelní nakladače LRZ

Čelní nakladače LRZ

VÝJIMEČNÁ VÝKONNOST NAKLADAČE

Čelní nakladače CASE IH LRZ poskytují výjimečnou zvedací kapacitu a maximální zvedací a excelentní úhel zaklopení lopaty. Nakladače LRZ jsou navrženy, aby řidiči poskytovaly nejvyšší úroveň komfortu a jednoduchost ovládání. Výkonnost však není jenom funkcí komfortu a citlivého ovládání. Traktory CASE IH jsou vybaveny užitečnou funkcí reverzace Powershuttle a opravdu velmi malým poloměrem otáčení pro dokonalou manévrovatelnost. Traktory CASE IH a čelní nakladače LRZ jsou doslova stvořeny jeden pro druhého.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Přesné řízení finančně dostupné pro každého

28. 8. 2021

Přesné řízení finančně dostupné pro každého

Využijte zaváděcí slevu 10% při objednání do 30.9.2021.

Neuvěřitelná cena 149.900 Kč bez DPH za asistenční systém řízení včetně RTK signálu!

 

Pícninářský den 15. 6. - 16. 6. 2021 v podhůří Beskyd

6. 6. 2021

Pícninářský den 15. 6. - 16. 6. 2021 v podhůří Beskyd

Dne 15. 6. a 16. 6. 2021 se uskuteční pícninářský den. Tešit se můžete na traktory STEYR, techniku SIP, TEHNOS a Case IH. Začínáme v úterý 16:30 hod. a ve středu v 9:00, a že se máte na co těšit!