FARMALL A

Tato modelová řada nabízí traktory s výkonem od 55 do 115 koní, které se skvěle hodí pro veškeré práce na soukromých farmách a pro komunální použití. I když se jedná o malé traktory, tak i přesto jsou schopny poskytnout uživatelům dostačující výkon a příjemné pracovní prostředí. Základem úspěchu těchto modelů je jednoduchost, spolehlivost a nízké provozní náklady a dlouhý servisní interval 600 hodin.

Síla pro každou práci

Pod kapotou nejmenších 55–75 A traktorů se skrývají tříválcové modely o objemu 2,9 l, které mají řešení emisí bez AdBlue. U větších modelů 85–115 A jsou pod kapotou čtyřválcové motory o objemu 3,4 l, které jim zaručují dostatečný výkon pro zvládání všech pracovních operací. Motory jsou navíc vybaveny vysokotlakým vstřikováním paliva Common Rail s turbodmychadlem a chladičem stlačeného vzduchu. Díky těmto systémům máte zaručenou nízkou spotřebu paliva a malou hlučnost.

Prostorná kabina

Kabina všech modelů FARMALL A je především prostorná, tichá a poskytuje obsluze perfektní viditelnost do všech stran a na agregované nářadí. Díky tomu, že je kabina traktoru skoro široká jako samotný traktor, pak máte přehled i o celkových rozměrech. I u malých modelů je k dispozici komfortní sedadlo spolujezdce, což je primárně vlastnost, kterou ocení uživatelé z komunálního sektoru. Snadnou změnu směru jízdy lze jednoduše provést pomocí páky Powershuttle.

Bohaté možnosti agregace

Traktory Farmall A jsou standardně vybaveny vývodovým hřídelem s 540 ot/min. Na přání je k dispozici alternativa s 540/540E ot/min pro úsporu paliva, kde je hlavní důraz kladen na využití při lehkých pracích, a alternativa s 540/540E ot/min s pojezdovou závislostí. Maximální zvedací síla zadního závěsu se u modelů 55-75A pohybuje na úrovni 2 700 kg. Větší modely 85-115A pak poskytují dostatečnou zvedací sílu až 3 565 kg.

Soubory ke stažení:

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Early Bird je tady!

14. 10. 2021

Early Bird je tady!

Právě teď je ten nejlepší čas si pořídit kombajn na příští sezónu s 10% slevou.
Akce platí do 30.11.2021!

DEN NA FARMĚ

14. 10. 2021

DEN NA FARMĚ

Nový video seriál z českých a slovenských farem