QUANTUM

Traktory Quantum představují ve výrobním programu značky CASE IH speciální traktory určené pro nasazení v sadech, vinicích nebo chmelnicích. Díky čtyřem různým šířkám jednotlivých modelů si přesně vyberete model, který se vám hodí pro vaše podmínky. Jistě oceníte kabinu s aktivním systémem filtrace pro vyšší bezpečnost obsluhy nebo nový systém odpružení přední nápravy, který je znám z traktorů vyšších modelových řad.

Silný a výkonný motor

Srdcem traktorů této modelové řady jsou čtyřválcové motory o objemu 3,4 l. Motory jsou vybaveny moderní technologií s chlazením recirkulovaných výfukových plynů (CEGR) a dieselovým oxidačním katalyzátorem s filtrem pevných částic (DOC). Tyto výkonné a spolehlivé motory poskytují dostatečný výkon, abyste mohli bez problémů zvládat veškeré pracovní operace i s tím nejtěžším pracovním nářadím. Traktory Quantum nepoužívají žádné AdBlue.

Prostorná kabina

Poslední generace kabiny traktorů QUANTUM byla přepracována tak, aby obsluze poskytovala dostatek místa i přesto, že se jedná o speciální traktory. Obsluha si může jednoduše nastavit pozici sedadla nebo sloupku řízení. Větší jízdní komfort je dán sníženou hladinou hluku nebo novou přední odpruženou nápravou. Jednotlivé ovládací prvky jsou umístěny na pravé straně a jednotlivé okruhy hydrauliky jsou barevně odlišeny.

Aktivní systém ventilace

Nové řešení aktivní filtrace vzduchu během chemického ošetřování sadů, vinic nebo chmelnic je jak pokrokové, tak také snadno ovladatelné. Jednoduchým přepínačem přejdete z úrovně 2 (pro odstraňování prachu) na úroveň 4 (navržena pro odstraňování chemických látek z nasávaného vzduchu). Systém můžete jednoduše ovládat na přehledném displeji, který je umístěn nad hlavou obsluhy.

Převodovka

Ve standardu jsou traktory Quantum vybaveny převodovkou Synchro Schuttle, která poskytuje čtyři převodové stupně se čtyřmi rozsahy. Jestliže žádáte víc, tak si na přání můžete traktor vybavit až 12 převodovými stupni s plazivými rychlostmi nebo si zvolit převodovku Powershift, která vám zaručí celkem 44 převodových stupňů společně s plazivými rychlostmi. Při řazení v kopcovitém terénu oceníte tlačítko PowerClutch, díky kterému nemusíte používat spojkový pedál.

 

Čtyři modely, čtyři různé šířky

 

Quantum F

Sadařský traktor. Má šířku 1 382 mm a výšku 2 377 mm.

Quantum CL

Traktor do chmelnic, ale i do živočišné výroby nebo školek. S šířkou 1 567 mm je nejširší traktor řady.

Quantum V

Viniční traktor. Má šířku 1 063 mm a výšku 2 352 mm.

Quantum N

Viniční traktor s větším rozponem. Má šířku 1 228 mm a výšku 2 377 mm.

 

Soubory ke stažení:

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Kladívkové mulčovače Tehnos opět dokázaly to, proč jsou nejprodávanější

2. 11. 2021

Kladívkové mulčovače Tehnos opět dokázaly to, proč jsou nejprodávanější

S předváděcí kombinací mulčovačů Tehnos MU280R Lw Profi a MU2Z 840R Lw Profi jsme se tentokrát zastavili v podniku ZOD Haná na Vyškovsku.

Early Bird je tady!

14. 10. 2021

Early Bird je tady!

Právě teď je ten nejlepší čas si pořídit kombajn na příští sezónu s 10% slevou.
Akce platí do 30.11.2021!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.