KOMPAKT S (55-65 koní)


STEYR

Nová modelová řada kompaktních traktorů Steyr Kompakt S oslní krásným vzhledem, pohodlím a obratností. Řada Kompakt S se skvěle hodí do stájí, skleníků a pro práci s čelním nakladačem. Traktory Steyr Kompakt S lze na přání vybavit plazivými rychlostmi s kterými traktor dostahuje minimální pracovní rychlostí od 123 m/h.

Steyr Kompakt S ecotech je nový koncept kombinující nejnovější technologii s mnohaletými zkušenostmi při výrobě kompaktních a univerzálních traktorů. Prostorná, klimatizovaná a komfortní kabina s velkým střešním oknem se skvěle hodí pro celodenní práci na farmě, ve stájích nebo na loukách.

Silné a úsporné čtyřválcové motory, převodovky s reverzací pod zatížením, luxusní kabina, excelentní viditelnost a skvěle rozmístěné ovládací prvky, které zajistí i dlouhé pracovní dny bez únavy. Výhodou traktoru STEYR Kompakt S je nízká průjezdová výška, která může být od 2420 mm.

Traktory Kompakt S jsou universálním kompaktním traktorem vhodným pro lehčí práce na farmě, komunální práce nebo údržbu travnatých ploch. Jejich komfortní kabina dává řidiči dostatek pohodlí, výhledu a přináší snadné ovládání. Pro práci s čelním nakladačem jsou traktory vybaveny velkým střešním oknem. Velké dveře na obou stranách usnadňují nastupování. Kompaktní rozměry a lehké tělo s hmotností pouhých 2800 kg jsou zárukou skvělé výkonnosti. Srdcem traktoru je nový čtyřválcový motor o objemu 3,4 l s přeplňováním turbodmychadlem od výkonu 55 do 65 koní. Účinná převodovka s reverzací pod zatížení se ideálně hodí pro práce s čelním nakladačem nebo častou změnu směru.

Kompakt S 4055 Jmenovitý výkon ECE R1201) [kW/k] 41/56
Kompakt S 4065 Jmenovitý výkon ECE R1201) [kW/k] 48/65

Soubory ke stažení:

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.