Pásové lišty MacDon

PÁSOVÉ LIŠTY

Značka MacDon si nese titul průkopníka v pásových adaptérech již více jak 25 let. Díky svojí vlastnosti naslouchat, co farmáři potřebují, a zamýšlet se nad tím, co by jim usnadnilo sklizeň, vyvinul a představil výrobce první pásový adaptér v roce 1989. Díky svým inovacích a speciálním technologiím je MacDon světovou jedničkou a poprávu také označován sklizňovým specialistou.

Investujte do techniky, která má smysl. Dobrý hospodář si promyslí každou korunu, kterou investuje do strojů. Abyste dosáhli lepších výsledků při sklizni, jednoduchou cestou je výměna konvenční lišty za MacDon. Taková výměna vám při extrémních podmínkách vrátí velkou část nákladů během jediných žní.

Pásové lišty MacDon zvládnou všechny extrémy | AGportal.cz

PRO LEPŠÍ VÝKON NEMUSÍTE MĚNIT CELÝ KOMBAJN

Pokud potřebujete zlepšit výkon při sklizni, reagovat na polehlé porosty a dát nový „náboj“ do žní, nemusíte koupit nový kombajn. Nová pásová lišta MacDon Vám přinese rychlejší a efektivnější sklizeň. Navíc v budoucnu s novou mlátičkou jednoduše lištu agregujete.

MacDon FD75 FlexDraper - flexibilní pásová lišta | AGRI System

ÚSPORY AŽ 180 000 KORUN ZA KAŽDOU SEZÓNU

Díky dokonalé mechanické kopíraci  dokážete každý rok ušetřit nemalé částky. Při polním porovnání lišty MacDon s konvenční lištou byla prokázána jasná převaha a značné úspory: o 40 % nižší strniště a o 5,3 % nižší ztráty zrna.

MacDon FD75 Flexdraper® Headers for Combine 35 ft (10.7 m)

VYHNĚTE SE KOMPLIKACÍM VE ŽNÍCH

MacDon dokonale obstál v minulých žních. Podmáčené půdy a polehlé porosty, to jsou přesně takové podmínky, kde lišty vyniknou. Díky perfektnímu kopírování povrchu dokáží majitelé lišt MacDon sklidit i velmi polehlé pole, zároveň dokáží pracovat i na měkčí půdě. Další předností je výkonnost, lišta umožní sklidit v rekordním čase, díky vysoké kapacitě lišty.

MacDon FD75 Flexdraper 35ft » Bruna Implement Company

ŘEŠENÍ PRO KAŽDÝ KOMBAJN

Pásovou lištu můžete použít na jakoukoliv sklízecí mlátičku, MacDon si na barvy nehraje. Díky přestavbové sadě je možné lištu přestavit takřka na jakýkoliv kombajn. Do budoucna pak nebudete limitováni volbou sklízecí mlátičky.


MACDON VYNIKÁ MEZI OSTATNÍMI

MacDon - Žádné kompromisy. Zvládnou všechny extrémy.

PLYNULÝ, KONZISTENTNÍ

Díky takovým vlastnostem jako je neexistence mrtvého trojúhleníku u lišt MacDon, zajištění pohybu plodin speciálními pásy klasem k mlátičce a řízenou dráhou prstů přináneče bude vaše sklizeň plynulá a každý hektar sklizeň efektivně!

Více informací

FD75 Flexdraper® Headers | Draper Headers for Combine | MacDon

KOPÍROVÁNÍ POVRHU

Díky speciálně navrženému adaptéru FM100 se lišta MacDon dokáže nejenom přizpůsobit jakémukoliv výrobci sklízecích mlátiček, ale zároveň je klíčem k výborné kopíraci povrchu. Zároveň lišty FD1 nabízí patentovanou flexibilní konstrukci, čímž je lišta rozdělena do třech separátních částí s děleným přiháněčem až do záběru 13,7m.

Více informací

S adaptéry MacDon sklízí přes tisíc hektarů ročně, jejich přednosti oceňuje  v polehlém porostu | Agroportal24h.cz

SKVĚLÝ VÝKON V ŘEPCE

Pásové lišty nejsou určeny pouze pro obilniny, skvělé výsledky mají také při sklizni řepky. Během pěti minut vyměníte boční děliče lišty a můžete vyjet.

Více informací

  

DVA TYPY PÁSOVÝCH LIŠT

Na výběr máte pásové lišty buď v pevném provedení, nebo ve flexibilní patentované konstrukci.Oba dva typy se vyznačují mechanickým systémem kopírování povrchu pomocí vinutých pružin.

MacDon FD1 FlexDraper - flexibilní pásová lišta

MacDon FD1 FlexDraper® je naší nejnovější inovací patentované technologie FlexDraper®. Poskytuje plynulé a konzistentní vkládání až do záběru 13,7m, což značně zvyšuje produktivitu sklízecí mlátičky. Tyto lišty jsou vhodné pro velké záběry a farmáře pěstující nízkoplodící plodiny.

Super-size it | MacDon

MacDon D1 - pevná pásová lišta

Modelová řada D1 představuje pevnou pásovou lištu, které vyniká mimo jiné výbornou kopírací povrchu. Je dobrou volbou pro ty, kteří vyžadují záběr do 9,1m a sklízí standardní plodiny jako obiloviny a řepku olejku.

D65 Draper Header | Draper Headers for Combine | MacDon

 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

24. 6. 2024

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

Magnum AFS Connect je díky svým parametrům a námi garantovaným službám sázka na jistotu. Rozhodni se nyní a získej řadu výhod!

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.