Pásové lišty MacDon

PÁSOVÉ LIŠTY

Značka MacDon si nese titul průkopníka v pásových adaptérech již více jak 25 let. Díky svojí vlastnosti naslouchat, co farmáři potřebují, a zamýšlet se nad tím, co by jim usnadnilo sklizeň, vyvinul a představil výrobce první pásový adaptér v roce 1989. Díky svým inovacích a speciálním technologiím je MacDon světovou jedničkou a poprávu také označován sklizňovým specialistou.

Investujte do techniky, která má smysl. Dobrý hospodář si promyslí každou korunu, kterou investuje do strojů. Abyste dosáhli lepších výsledků při sklizni, jednoduchou cestou je výměna konvenční lišty za MacDon. Taková výměna vám při extrémních podmínkách vrátí velkou část nákladů během jediných žní.

PRO LEPŠÍ VÝKON NEMUSÍTE MĚNIT CELÝ KOMBAJN

Pokud potřebujete zlepšit výkon při sklizni, reagovat na polehlé porosty a dát nový „náboj“ do žní, nemusíte koupit nový kombajn. Nová pásová lišta MacDon Vám přinese rychlejší a efektivnější sklizeň. Navíc v budoucnu s novou mlátičkou jednoduše lištu agregujete.

ÚSPORY AŽ 180 000 KORUN ZA KAŽDOU SEZÓNU

Díky dokonalé mechanické kopíraci  dokážete každý rok ušetřit nemalé částky. Při polním porovnání lišty MacDon s konvenční lištou byla prokázána jasná převaha a značné úspory: o 40 % nižší strniště a o 5,3 % nižší ztráty zrna.

VYHNĚTE SE KOMPLIKACÍM VE ŽNÍCH

MacDon dokonale obstál v minulých žních. Podmáčené půdy a polehlé porosty, to jsou přesně takové podmínky, kde lišty vyniknou. Díky perfektnímu kopírování povrchu dokáží majitelé lišt MacDon sklidit i velmi polehlé pole, zároveň dokáží pracovat i na měkčí půdě. Další předností je výkonnost, lišta umožní sklidit v rekordním čase, díky vysoké kapacitě lišty.

ŘEŠENÍ PRO KAŽDÝ KOMBAJN

Pásovou lištu můžete použít na jakoukoliv sklízecí mlátičku, MacDon si na barvy nehraje. Díky přestavbové sadě je možné lištu přestavit takřka na jakýkoliv kombajn. Do budoucna pak nebudete limitováni volbou sklízecí mlátičky.


MACDON VYNIKÁ MEZI OSTATNÍMI

PLYNULÝ, KONZISTENTNÍ

Díky takovým vlastnostem jako je neexistence mrtvého trojúhleníku u lišt MacDon, zajištění pohybu plodin speciálními pásy klasem k mlátičce a řízenou dráhou prstů přináneče bude vaše sklizeň plynulá a každý hektar sklizeň efektivně!

Více informací

KOPÍROVÁNÍ POVRHU

Díky speciálně navrženému adaptéru FM100 se lišta MacDon dokáže nejenom přizpůsobit jakémukoliv výrobci sklízecích mlátiček, ale zároveň je klíčem k výborné kopíraci povrchu. Zároveň lišty FD1 nabízí patentovanou flexibilní konstrukci, čímž je lišta rozdělena do třech separátních částí s děleným přiháněčem až do záběru 13,7m.

Více informací

SKVĚLÝ VÝKON V ŘEPCE

Pásové lišty nejsou určeny pouze pro obilniny, skvělé výsledky mají také při sklizni řepky. Během pěti minut vyměníte boční děliče lišty a můžete vyjet.

Více informací

  

DVA TYPY PÁSOVÝCH LIŠT

Na výběr máte pásové lišty buď v pevném provedení, nebo ve flexibilní patentované konstrukci.Oba dva typy se vyznačují mechanickým systémem kopírování povrchu pomocí vinutých pružin.

MacDon FD1 FlexDraper - flexibilní pásová lišta

MacDon FD1 FlexDraper® je naší nejnovější inovací patentované technologie FlexDraper®. Poskytuje plynulé a konzistentní vkládání až do záběru 13,7m, což značně zvyšuje produktivitu sklízecí mlátičky. Tyto lišty jsou vhodné pro velké záběry a farmáře pěstující nízkoplodící plodiny.

MacDon FD1 FlexDraper - flexibilní pásová lišta

MacDon D1 - pevná pásová lišta

Modelová řada D1 představuje pevnou pásovou lištu, které vyniká mimo jiné výbornou kopírací povrchu. Je dobrou volbou pro ty, kteří vyžadují záběr do 9,1m a sklízí standardní plodiny jako obiloviny a řepku olejku.

MacDon D1 - pevná pásová lišta

 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Kladívkové mulčovače Tehnos opět dokázaly to, proč jsou nejprodávanější

2. 11. 2021

Kladívkové mulčovače Tehnos opět dokázaly to, proč jsou nejprodávanější

S předváděcí kombinací mulčovačů Tehnos MU280R Lw Profi a MU2Z 840R Lw Profi jsme se tentokrát zastavili v podniku ZOD Haná na Vyškovsku.

Early Bird je tady!

14. 10. 2021

Early Bird je tady!

Právě teď je ten nejlepší čas si pořídit kombajn na příští sezónu s 10% slevou.
Akce platí do 30.11.2021!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.