SUMO Trio pomáhá v Morava Pustiměř

Trio je v mnoha ohledech unikátní stroj. V jednom přejezdu je Trio schopné provést až 6 pracovních operací. 

Pozitivní výsledky práce Tria uživatelé potvrzují při pozorování proměn ve struktuře půdy, efektivnějším využití živin, rychlejším rozkladu organické hmoty i zvládání sucha. Důležitou oblastí je také ochrana životního prostředí – Trio eliminuje projevy vodní i větrné eroze a snižuje emise CO2. Trio je díky svým přínosům trefou do černého pro všechny zemědělce. Největšího ocenění se mu dostane na farmách se složitějšími půdními podmínkami a tam, kde projevy klimatických změn v posledních letech nabývají na intenzitě.

V minulém roce bylo naší společností do družstva Morava Pustiměř dodán kombinovaný stroj na zpracování půdy SUMO Trio 300 AR s výsevní jednotkou SUMO Seeder pro setí meziplodin a řepky. 

Družstvo Morava Pustiměř obdělává 1100 hektarů. 150 ha zaujímá řepka ozimá, 340 ha pšenice ozimá, 280 ha jarní ječmen, 80 ha tritikale ozimé, 40 ha sója a 160 ha kukuřice na zrno. Družstvo obdělává celý sortiment půd – od lehkých písčitých půd až po těžké a lesní půdy. „Průměrné srážky jsou zde 500 mm. Může se vyskytnout rok, kdy naprší i 350 mm nebo 700 mm. Období přísušků nám snižovalo výnos řepky. Řešení jsme našli v podobě stroje SUMO Trio,“ říká Ing. Stanislav Charous.

Zkušenosti s tímto strojem si můžete poslechnout ve videu níže.

https://youtu.be/1cl2PfK9q4c

Zdroj: AgriCS, agroportal24h.cz 

 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Staňte se součástí našeho týmu

15. 2. 2023

Staňte se součástí našeho týmu

Dělejte práci co má smysl
rozšiřujeme servis v Prostějově a hledáme Servisní mechanik zemědělských strojů

Poděkování našim obchodním partnerům za spolupráci v roce 2022

11. 12. 2022

Poděkování našim obchodním partnerům za spolupráci v roce 2022

Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok Vám přeje Navos Farm Technic, s.r.o., Váš obchodní partner se zemědělskou, lesní a komunální technikou.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.