STRANOVÉ / BOČNÍ MULČOVAČE

MB PROFI

MB PROFI

Stranový příkopový mulčovač profi s patentovaným provedením dvojitého kloubu zajišťující bezpečný přechod kolem překážky. Boční mulčovač profi disponuje patentovaným mechanickým jištěním proti nárazu. Robustní paralelogram umožňuje mulčování povrchů se sklonem do 90° nahoru a 60° dolů za nebo laterálně od traktoru.

MBL lehký

MBL lehký

Stranový příkopový mulčovač lehný s patentovaným provedením dvojitého kloubu zajišťující bezpečný přechod kolem překážky. Oproti modelu MB profi disponuje lehčí, ale zároveň pevnou konstrukcí z vysokopevnostního plechu.

MBP PROFI

MBP PROFI

Boční mulčovač MBP profi představuje velice robustní a odolný mulčovač, který je vhodný i pro práci v těžkých podmínkách.

MBPL Lehký

MBPL Lehký

Boční mulčovač MBPL lehký představuje velice robustní a odolný mulčovač. Výrábí se celkem ve třech modelech s možností pracovního záběru od 1,5 m do 2 m.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Den s NAVOSEM - výživa a ochrana rostlin

26. 2. 2024

Den s NAVOSEM - výživa a ochrana rostlin

Akce se bude konat ve středu 20. března 2024 od 9:30 hodin vedle střediska STUDÉNKA (Oderská 838, 742 13 Studénka)

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.