POLNÍ MULČOVAČE

MP PROFI

MP PROFI

Polní mulčovače profi jsou robustní a odolné, vhodné pro práci v těžkých pracovních podmínkách. Polní profi mulčovač MP disponuje dodatečnými usměrňovači pro rovnoměrné rozprostření zmulčované masy. Volnoběžka v převodovce umožňuje ochranu pohonu traktoru a použití klasického kardanu. Zvedání půdní masy je zaručeno turbulencí vzduchu a vakua díky speciálně tvarovaným masivním kladivům.

MPL Lehký

MPL Lehký

Polní mulčovače profi jsou robustní, odolné a zároveň lehké stroje, vhodné pro práci s menšími traktory. Polní profi mulčovač MP disponuje otevřenějším krytem, který zajišťuje rychlejší průtok zmulčované hmoty, a mechanickým zavíráním/otvíráním zadního krytu. Volnoběžka v převodovce umožňuje ochranu pohonu traktoru a použití klasického kardanu.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Den s NAVOSEM - výživa a ochrana rostlin

26. 2. 2024

Den s NAVOSEM - výživa a ochrana rostlin

Akce se bude konat ve středu 20. března 2024 od 9:30 hodin vedle střediska STUDÉNKA (Oderská 838, 742 13 Studénka)

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.