Ušetřete náklady s navigací RAVEN

Přesný systém asistovaného řízení vhodný pro traktory, postřikovače i sklízecí mlátičky různých výrobců za bezkonkurenční cenu.

Dnes už asi asi nikomu není třeba vysvětlovat přínosy precizního zemědělství. Cílem každého moderního zemědělce je pracovat efektivně a úsporně, bez chyb, s minimálním překrytím dlouho do noci. Mnohé však odradí vysoké pořizovací náklady, které je třeba pro všechny tyto výhody vynaložit. My ovšem právě pro tyto farmy přicházíme se zajímavým řešením v podobě automatického řízení od firmy RAVEN. Ta vyvinula jednoduchý naváděcí systém za velmi zajímavých cenových podmínek.

Na výběr máte několik modelů jako například inteligentní navigaci s elektrickým motorem řízení pro automatické řízení traktoru nebo jiného zemědělského stroje, anténou 500S či RS1 se signálem EGNOS nebo RTK. Je jen na vás jaký systém si zvolíte pro vaše použití.

Akce trvá do 29. února 2024 nebo do vyprodání skladových zásob.
Pospěšte si a ušetřete už v této sezóně nemalé finanční prostředky! Pro více informací o navigaci RAVEN kontaktujte naše autorizované servisy.

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

POZOR! Změna termínu konání Pícninářského kempu v Trávníku!

9. 5. 2024

POZOR! Změna termínu konání Pícninářského kempu v Trávníku!

Vlivem nepříznivého vývoje počas termín Pícninářského kemp v Trávníku přesunut na úterý 21.5.2024!!! 

Veselé Velikonoce

28. 3. 2024

Veselé Velikonoce

Spokojené svátky velikonoční a bohatou pomlázku přeje team společnosti Navos Farm Technic, s.r.o. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.