Early Bird 2023

EARLY BIRD je každoroční předsezónní akce určená pro všechny, kteří si objednají svůj nový kombajn od CASE IH s dostatečným předstihem, a která přináší možnost získat nový kombajn CASE IH s technologií Axial-Flow® za zajímavých podmínek. 

 Zásadní výhodou včasného objednání je garance dodání na sezónu 2024.

Navíc každému, kdo si kombajn objedná do 20. 12. 2023, nabízí AGRI CS několik dalších bonusů. Některé z nich můžete vzájemně kombinovat až do hodnoty 5% z ceníkové ceny zvoleného stroje.
 

Vyberte si nejlepší nabídku dřív, než ji sklidíme ze stolu!

 

ATRAKTIVNÍ PODPORA FINANCOVÁNÍ

  • S ohledem na vaše konkrétní požadavky, zvoleném stroji a vybrané specifikaci vám pomůžeme připravit financování na míru. S tímto bonusem si můžete zajistit výhodné financování s minimálním přeplatkem a snížit úrokové zatížení. Vyberte si podporu financování a v kapse Vám zůstane až 5% z ceníkové ceny. 

OBSLUHA STROJE NA SEZÓNU 2024

  • Ušetřete si  hromadu starostí! Jedním z bonusů, které si můžete vybrat je Obsluha stroje na celou sklizeň 2024. **
  • Ke kombajnu vám dodáme proškolenou a spolehlivou obsluhu stroje, která se kompletně postará o vaši příští sklizeň, nebo proškolíme vašeho zaměstnance a uhradíme vaše náklady na jeho práci během sklizně. 

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 

  • Na nás se můžete spolehnout. Vyberte si prodloužení záruky a čeká Vás až 5 sklizní bez obav z nákladů na opravy. 
  • Záruka je platná kompletně na celý stoj s maximálním nájezdem 1200 mth.

VOLITELNÁ VÝBAVA V CENĚ

  • Dovybavte si svůj kombajn přesně podle svých představ. Sníte o nejmodernější navigaci, kombajnu na pásech nebo liště MacDon? Až 5% z ceníkové ceny stroje můžete využít i na volitelnou výbavu vašeho vysněného kombajnu.  

POJIŠTĚNÍ STROJE 

  • Do balíčku výhod si můžete přihodit i pojištení stroje ZDARMA.

BEZPLATNÝ SERVIS

  • Využijte svoji výhodu formou poukázek na servisní služby autorizovaného servisu CASE IH a nenechte se ničím překvapit. 


*Výhody lze v rámci akce nakombinovat až do výše 5% z ceníkové ceny stroje. Všechny nabízené bonusy jsou množstevně a časově omezeny. Akce platí při objednání stroje do 20.12.2023 a platbě do 1.7.2024. 
** 
Zajištění obsluhy sklízecí mlátičky na sezónu 2024 nelze kombinovat s žádnou jinou výhodou. AGRI CS zajistí zaškolenou a prověřenou obsluhu stroje nebo proškolí vašeho zaměstnance a uhradí vaše náklady spojené s jeho prací během sklizně. 

Soubory ke stažení:

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

24. 6. 2024

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

Magnum AFS Connect je díky svým parametrům a námi garantovaným službám sázka na jistotu. Rozhodni se nyní a získej řadu výhod!

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.