CaseIH

MANIPULÁTORY FARMLIFT PŘICHÁZEJÍ S INOVACEMI

Nový pojezd a revize hydraulického systému pro manipulátory Farmlift do 120 koní.

Nový hydrodynamický měnič zlepšuje přenos momentu z převodovky a zlepšuje trakci ve všech podmínkách. Upravená převodovka s posíleným korunovým kolem a pozměněným pastorkem zabezpečuje ideální přenos síly na kola. Axiální pístová čerpadla nyní na všech modelech pro zvýšení efektivity provozu.

 

Case IH inovoval 120 koňové čtyřrychlostní powershift modely čelních kolových nakladačů Farmlift. Výsledkem těchto vylepšení je posílení hydraulického okruhu a zlepšení systému pojezdu. Toto se nově týká modelů 632 (maximální výška zdvihu/maximální nosnost 6,1m/3,2t), 735 (7,0/3,5t) a modelu 935 (9,1m/3,5t) s převodovou powershift.

Tyto tři stroje umožňují přenášet vyšší točivý moment díky novému měniči točivého momentu a využít tak maximální výkon motoru. Pozměněné korunové kolo a pastorek je nově osazen na přední i zadní nápravě což zlepšuje přenos výkonu na kola pro lepší zrychlení. Inovace se projeví především při nahrnovaní materiálu jako je siláž a manipulace se zrnem.

Farmlifty 632, 735 a 935 jsou nyní rovněž vybaveny nový axiálním pístovým čerpadlem se systémem load-sensing. Olej je dodáván v případě potřeby, potřeba výkonu je redukována a i tak hydraulický systém poskytuje dostatek výkonu. Maximální průtok je 140 l / min, pro rychlejší odezvu a kratší časy při cyklicky se opakujících operacích.

Nová specifikace zvyšuje tlačnou sílu až o 30% dle druhu činnosti. Krom toho byla přepracována u modelu 735 kinematika pístu výklopné části ramene pro zlepšení výsypných úhlů při nakládání a vysýpání.

FARMLIFT 526 - 935

FARMLIFT 526 - 935

Šest modelů Farmlift v různých konfiguracích do každého zemědělského provozu – kompaktní modely s délkou výložníku 5 metrů až po maximální délku výložníku 9 metrů. Od jednoduchého modelu až po nejvyšší možné specifikace pro nejtěžší práce. Ať už si vyberete jakýkoliv Farmlift, vždy se můžete spolehnout na vynikající výkon, perfektní ergonomii, moderní styl a robustní stroj, který od CASE IH očekáváte.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

24. 6. 2024

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

Magnum AFS Connect je díky svým parametrům a námi garantovaným službám sázka na jistotu. Rozhodni se nyní a získej řadu výhod!

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.