Case IH

Značka CASE IH nabízí řešení pro každého - ať už hledáte kompaktní traktor na farmu, nebo velký pásový traktor do těžkých podmínek. Hlavní výhody spočívají ve výkonných motorech s technologií HI-eSCR, plynulých převodovkách CVX a v pásové technologii.

CASE IH je leader v pásových technologiích, které již 20 let zdokonaluje. S výhodami vyplývajícími z použití čtyř pásů přišel CASE IH již v roce 1996 a od té doby přináší ty nejlepší tahové vlastnosti, nejvyšší šetrnost a nejmenší utužení půdy.

QUANTUM

QUANTUM

Traktory Quantum představují ve výrobním programu značky CASE IH speciální traktory určené pro nasazení v sadech, vinicích nebo chmelnicích. Díky čtyřem různým šířkám jednotlivých modelů si přesně vyberete model, který se vám hodí pro vaše podmínky. Jistě oceníte kabinu s aktivním systémem filtrace pro vyšší bezpečnost obsluhy nebo nový systém odpružení přední nápravy, který je znám z traktorů vyšších modelových řad.

FARMALL A

FARMALL A

Tato modelová řada nabízí traktory s výkonem od 55 do 115 koní, které se skvěle hodí pro veškeré práce na soukromých farmách a pro komunální použití. I když se jedná o malé traktory, tak i přesto jsou schopny poskytnout uživatelům dostačující výkon a příjemné pracovní prostředí. Základem úspěchu těchto modelů je jednoduchost, spolehlivost a nízké provozní náklady a dlouhý servisní interval 600 hodin.

FARMALL C

FARMALL C

Modely Farmall C jsou stvořeny, jak napovídá jejich jméno, pro všechny práce na farmě. Od jednoduchých mechanických modelů až po modely s dvourychlostním Powershiftem s Powershuttle je k dispozici široká škála převodovek i výbavy. S novými funkcemi a loketní opěrkou Multicontroller, vyšší zvedací silou 4 400 kg, třírychlostním vývodovým hřídelem a přípravou na čelní nakladač máte k dispozici všestranný traktor.

LUXXUM

LUXXUM

Luxxum představuje ideální volbu pro všechny, kteří žádají malý, obratný a jednoduchý traktor s dostatečným výkonem až 120 koní. Náročné požadavky rakouských farmářů se projevují ve výbavě celého traktoru, které z něj tak dělají TOP traktor ve své třídě. Ve výbavě nechybí například axiální pístový hydrogenerátor, skvělá převodovka s 32x32 rychlostmi a automatickým řazením nebo hbitý čtyřválcový motor.

VESTRUM CVX

VESTRUM CVX

Traktory modelové řady VESTRUM CVXDrive jsou výbornými společníky pro využití na soukromých zemědělských farmách, v komunální sféře nebo pro agregaci s krmným vozem. Kompaktní rozměry, čtyřválcový motor, výborný poloměr otáčení, plynulá převodovka CVXDrive a řada volitelných prvků výbavy umožňují svému majiteli naspecifikovat si tento traktor přesně podle plánovaného využití. VESTRUM CVXDrive je výborným traktorem pro všestranné a rozmanité pracovní nasazení. 

MAXXUM

MAXXUM

Modelová řada MAXXUM se svými 15 modely ve výkonovém rozmezí 115-175 koní maximálního výkonu pokrývá nejžádanější traktory na českém trhu. Pro svou farmu nebo podnik si můžete zvolit modely se špičkovou plynulou převodovkou CVXDrive, osmistupňovou převodovkou ActiveDrive 8 s pokročilými prvky převodovky plynulé nebo jednoduchou, provozem ověřenou a spolehlivou převodovkou PowerDrive 17x16 ECO. Z rozsáhlé nabídky modelů a výbavy si jistě vybere každý.

PUMA

PUMA

Traktory řady Puma nabízí výborné užitné vlastnosti. K dispozici jsou ve třech verzích s výkonem od 140 do 270 koní. Modely Puma jsou předurčeny ke každodennímu nasazení, obzvláště oblíbené jsou pak v dopravě nebo pro provádění tahově lehčích operací ve zpracování půdy. Vlastností těchto modelů je vysoká univerzálnost, výborné tahové vlastnosti a spolehlivost. Zárukou spolehlivosti je i tovární tříletá záruka již ve standardu.

OPTUM CVX AFS Connect

OPTUM CVX AFS Connect

Hledáte-li traktor pro celoroční využití v polních a transportních operacích, pak je to určitě náš OPTUM CVXDrive. Zásluhou optimálního poměru hmotnosti a výkonu dosahuje traktor výborných tahových vlastností. Plynulá převodovka CVXDrive společně s automatickým systémem řízení produktivity zaručuje nízkou spotřebu paliva za všech situací.  Dvourychlostní přední PTO, axiální hydrogenerátor o výkonu 220 l/min nebo palivová nádrž o objemu 660 litrů jsou jen jedny z mála TOP prvků v této kategorii. Vysokou kvalitu těchto modelů potvrzuje tovární tříletá záruka.

MAGNUM AFS Connect

MAGNUM AFS Connect

Traktory Magnum AFS Connect představují vysoce výkonné polní tahače stvořené pro tahově náročné pracovní operace zejména v oblasti zpracování půdy a setí. Dle svých preferencí si můžete zvolit modely vybavené PowerDrive převodovkou nebo vysoce účinnou plynulou převodovkou CVXDrive. Díky promyšlené konstrukci a výbornému rozložení hmotnosti na nápravy nabízí modely Magnum AFS Connect nejlepší tahové vlastnosti v daném segmentu.

QUADTRAC AFS Connect

QUADTRAC AFS Connect

Hledáte-li traktor, který je synonymem pro maximální produktivitu, spolehlivost, komfort a výkonnost, tak hledáte právě originální čtyřpásový traktor Quadtrac. Bezkonkurenční čtyřpásový podvozek zaručuje stálý a ničím nepřerušovaný kontakt s půdou. Kloubová koncepce zaručuje šetrné otáčení na souvrati bez ztráty výkonu. Navíc od nás máte záruku v případě poruchy stroje v podobě náhradního stroje po dobu opravy.

Čelní nakladače LRZ

Čelní nakladače LRZ

Čelní nakladače CASE IH LRZ poskytují výjimečnou zvedací kapacitu a maximální zvedací a excelentní úhel zaklopení lopaty. Nakladače LRZ jsou navrženy, aby řidiči poskytovaly nejvyšší úroveň komfortu a jednoduchost ovládání. Výkonnost však není jenom funkcí komfortu a citlivého ovládání. Traktory CASE IH jsou vybaveny užitečnou funkcí reverzace Powershuttle a opravdu velmi malým poloměrem otáčení pro dokonalou manévrovatelnost. Traktory CASE IH a čelní nakladače LRZ jsou doslova stvořeny jeden pro druhého.

Prodáváme a zajišťujeme autorizovaný servis zde uvedené techniky. Máte-li zájem o podrobnější informace nebo chcete-li vytvořit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

24. 6. 2024

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

Magnum AFS Connect je díky svým parametrům a námi garantovaným službám sázka na jistotu. Rozhodni se nyní a získej řadu výhod!

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.