POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Přijďte ve středu 26. 8. 2020 do RENOFARMY Klimkovice a.s. Těšíme se na vás.

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na POLNÍ DEN s podtitulem AGRI FARMING SOLUTION – TRIO DAY, který se bude konat ve středu 26. 8. 2020 od 9:00 hod. v RENO FARMY SLEZAN, a.s., Klimkovice. (Pozvánku naleznete v příloze)

Připravili jsme si pro Vás aktivní prezentaci stroje na zpracování půdy a setí AGRI FARMING SOLUTIONS, konkrétně modelu TRIO. K vidění bude i praktická ukázka zasetí řepky přímo do strniště jedním přejezdem. Viz video: https://www.youtube.com/watch?v=q8uuKkLOErA&t=

Budeme rádi, pokud naše pozvání přijmete a seznámíte se s výhodami moderních technologií, které efektivně umožní bojovat proti problémům s klimatickými změnami.

Těšíme se na Vás přímo na poli v Klimkovicích, kde si můžete vyzkoušet setí řepky jedním přejezdem sami. https://www.youtube.com/watch?v=m2N37QG2aes

V případě Vašeho zájmu, prosímkontaktujte Lukáše Rozsypala na tel. 702 253 180

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.