POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Přijďte ve středu 26. 8. 2020 do RENOFARMY Klimkovice a.s. Těšíme se na vás.

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na POLNÍ DEN s podtitulem AGRI FARMING SOLUTION – TRIO DAY, který se bude konat ve středu 26. 8. 2020 od 9:00 hod. v RENO FARMY SLEZAN, a.s., Klimkovice. (Pozvánku naleznete v příloze)

Připravili jsme si pro Vás aktivní prezentaci stroje na zpracování půdy a setí AGRI FARMING SOLUTIONS, konkrétně modelu TRIO. K vidění bude i praktická ukázka zasetí řepky přímo do strniště jedním přejezdem. Viz video: https://www.youtube.com/watch?v=q8uuKkLOErA&t=

Budeme rádi, pokud naše pozvání přijmete a seznámíte se s výhodami moderních technologií, které efektivně umožní bojovat proti problémům s klimatickými změnami.

Těšíme se na Vás přímo na poli v Klimkovicích, kde si můžete vyzkoušet setí řepky jedním přejezdem sami. https://www.youtube.com/watch?v=m2N37QG2aes

V případě Vašeho zájmu, prosímkontaktujte Lukáše Rozsypala na tel. 702 253 180

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Ušetřete náklady s navigací RAVEN

6. 2. 2024

Ušetřete náklady s navigací RAVEN

Přesný systém asistovaného řízení vhodný pro traktory, postřikovače i sklízecí mlátičky různých výrobců za bezkonkurenční cenu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.