Samochodné krmné vozy STRAUTMANN

Objem 7,5 až 24 m3
Samochodné krmné míchací vozy značným způsobem usnadňuji náročný proces krmení dojnic a šetří čas, peníze a usnadňuji práci. Díky homogenně promíchaným krmným složkám již krávy nemohou selektovat jednotlivé komponenty krmiva.

Samochodné krmné vozy řady Verti-Mix SF vynikají především kvalitou míchání - přípravy krmiva, vysokým výkonem a životností. Zákazníci rovněž ocení širokou nabídku variant a výbav tohoto stroje.

PROČ SI POŘÍDIT SAMOJIZDNÉ KRMNÉ VOZY STRAUTMANN


U samojízdných krmných míchacích vozů řady Verti-Mix SF můžete využít maximální odebírací výkon díky optimálnímu frézovacímu systému. Ve spojení se sériovým programovatelným odvažovacím zařízením dostáváte optimální techniku plnění pro přesné krmení vysoce výkonných zvířat ve velkochovech. Díky optimálnímu míchání krmiva snížíte náklady a zvýšíte produktivitu práce. Jedinečnou spolehlivost po 365 dnů v roce jen podpoří monitorování stroje z výrobního závodu.
Pro všechny krávy je zajištěna fyziologicky optimální výživa a následně jsou méně náchylné k onemocnění. Můžete se pak těšit ze zdravého chovu dojnic a z vysoké efektivity výroby mléka.
 

  • Vysoce výkonné a přesné nakládání pomocí frézy s automatickým systémem nakládání.
  • Kvalitní promíchání komponentů krmné dávky v krátkém časovém intervalu.
  • Motor je umístěn v přední části stroje a z tohoto důvodu jsou možné skoro všechny možnosti výhozu.
  • Koncept inteligentního servisu na dálku, díky vestavěné službě, která přes modem zajišťuje maximální spolehlivost.
  • Všechna pojezdová kola jsou v neustálém kontaktu se zemí v důsledku kyvadlového rámu přední nápravy pro zajištění bezpečné a komfortní jízdy.

 

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

19. 12. 2020

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

27. 8. 2020

POLNÍ DEN - Agri farming solution - TRIO Day

Ve společnosti RENOFARMY Slezan Klimkovice a.s. se uskutečnil polní den na kterém se ukázala revoluční technologie v setí Řepky olejné.