Sklízejte úspěch s kombajny Axial-Flow®: Pronájem pro každého!

přicházíme s nabídkou, díky které se můžete stát specialistou na sklizeň s minimálními náklady.

Sklizeň může být pro mnoho zemědělců nákladnou a časově náročnou záležitostí. Kombajny Axial-Flow® nabízejí řešení, které vám umožní sklízet úrodu rychleji, efektivněji a s minimálními ztrátami. Nyní jsou tyto kombajny dostupné opravdu pro každého zemědělce. Pronajměte si kombajn Axial-Flow® na tuto sezónu a začněte sklízet úspěchy!

Vyberte si model pro vaši farmu

AF 6150 + lišta 3050 – 7,6m 800.000 CZK / sezóna 700 ha               (pak za každý 1.000 CZK / ha)
AF 8250 + lišta 3050 – 9,1m  1.100.000 CZK / sezóna 900 ha               (pak za každý 1.000 CZK / ha)
AF 9250 + lišta 3050 – 10,6m 1.250.000 CZK / sezóna 1000 ha             (pak za každý 1.000 CZK / ha)


Doba nájmu je minimálně dva roky, ale může být delší podle vašich potřeb. V ceně je pojištění stroje a povinné ručení. Zákazník hradí spoluúčast v případě škod, která se při používání kombajnu mohou stát. Tato spoluúčast činí 10 % z ceny škody, ale minimálně 10 000 Kč. Cena pronájmu nezahrnuje povinné údržby stroje. Pro pronajímatele máme v nabídce několik typů zvýhodněných servisních balíčků, včetně předsezonních prohlídek ZDARMA. 

Nakombajnujte si to!​

Pronajímaný kombajn si můžete maximálně přizpůsobit svým potřebám. Vybrat si můžete stroj s pohonem 4x4 nebo na pásech. Zvolit můžete i nadstandartní vybavení jako je například sklízecí lišta MacDon nebo drtič slámy X-tra. 

Precizní zemědělství a podpora v ceně

Součástí pronajímaných kombajnů AF250 je ve standardu navigace a telematika AFS Connect. Tyto funkce vám umožní mapovat vaše výnosy, minimalizovat náklady a efektivně využívat všechny výhody precizního zemědělství. Při pronájmu kombajnu AF150 lze tyto funkce získat za příplatek.

Data ze sklizně, která zákazník získá s našimi kombajny, mohou být zdrojem důležitých informací pro vaše podnikání. Tyto údaje mohou být využity pro variabilní hnojení a následné setí. 

Díky našemu týmu Customer Care jsme schopni nabídnout pomoc při zpracování a využívání dat. Tento tým je k dispozici i pronajímatelům kombajnů a je připraven pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se všech funkcí našich kombajnů. Právě tyto funkce a podpora týmu Customer Care, Vám pomohou maximalizovat výnos a minimalizovat náklady.

Kontaktujte nás

Aktuálně

zobrazit všechny aktuality

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

24. 6. 2024

Magnum AFS Connect sázka na jistotu!

Magnum AFS Connect je díky svým parametrům a námi garantovaným službám sázka na jistotu. Rozhodni se nyní a získej řadu výhod!

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

17. 2. 2024

Unikátní odpružený pásový podvozek Quadtrac 715

Značka CASE IH představila v těchto dnech převratnou novinku pro pásové traktory CASE IH 715  - pásový odpružený podvozek Heavy Duty (HDS)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.